• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podstawowe wątpliwości badań, analiza

Mendi123

Member
Część! zrobiłem podstawowe badania.. biochemia, ogólne moczu i morfologia wyszły okej. Osad moczu:
Nabłonki płaski pojedyncze wpw
Leukocyty 3-6 wpw
Elektrocyty wył. 1 co kpw
bakterie. Nieliczne
Kryształy. Szczawiany wapnia pojedyncze wpw.


Ogólnie mam kilka problemów z drogami moczowymi mi.n. Popuszczanie moczu (do około 1h po mikcji, są to krople, lecz czuje to w cewce i czasem uniemożliwia mi to pełny zakres ruchu ze względu przed obawia, iż mogę popuścić) Brak popędu seksualnego w tym porannych wzwodow, uczucie czegoś w cewce po oddaniu nasienia,uczucie moczu w pęcherzu. W skrócie zalwazylem, że oddaje mocz częściej niż kiedyś. Przed USG jamy brzusznej miałem TYLKO 160ml. Moczu a czułem duże parcie na pęcherz, nie zbyt szybko to parcie ze względu na małą ilość moczu?
Ktoś jakies sugestie na temat badań i problemów?

Jeszcze robiłem badania TSH ktore wyszło 4,800. Ale odebrałem dzisiaj wyniki f4 i f3 i są w normie. Jest się czym przejmować??


Dodam, że właśnie skończyłem 18 rok życia.
A wizytę u urologa mam 23 ze względu na jego urlop.
 

Marcel'38

New member
Zrób posiew nasienia i wymaz z cewki. Według mnie te dolegliwości wskazują na zapalenie prostaty ewentualnie zakażenie układu moczowego. Obstawiam jakaś bakterie.
 

Mendi123

Member
Byłem u urologa z tymi podstawowymi badaniami i opisałem mu te dolegliwości co są wyżej i powiedział, że możliwe iż to jest zapalenie prostaty. Przepisał mi prostamol uno. Co myślicie na temat tego leku? Zażywam go już 6 dni.
 

Mendi123

Member
Tak przepisał lek, który jest bez recepty. Nie wie czy to jest zapalenia, ale raczej ja bym tego zbytnio nie podejrzewał. Nie powiedział jak ma działać tylko żebym go kupił.
W Kazdym razie zaktualizuje objawy jakie są.
- Popuszczam czasem 1-3 kropel moczu po mikcji, lecz nie zawsze. Potrafie to kontrolować w miare. Głównie popuszczanie jest podczas wysiłku typu uginanie kolan do klatki piersiowej. Gdy załatwie się i bede normalnie zwykłym krokiem szedł to raczej popuszczanie nie wystepuje. Coś ala wysiłkowe nietrzymanie moczu.
- Bardzo niski popęd seksualny przez co ciezej mi osiągnąc pełny wzwód po przez intymny dotyk partnerki. Z reguły wzwody jakie mam to takie w połowie a chęci na seks raczej mi brak.
- Parcie na pecherz, czesciej oddaje mocz. Jak robiłem usg jamy brzusznej miałem tylko 160 ml. w pecherzu a sikać mi sie chciało bardzo.
- Dyskomfort po masturbacji jakby gdzies w prąciu, przez co mam uczucie potrzeby oddania moczu aby wydalić to "coś" z siebie.
I to chyba na tyle moim problemów. Nie wiem co mam dalej robić. Wiem, że raz dziennie łykam ten prostamol uno. Choć na ten poped seksualny chciałbym jeszcze zaopatrzyć się w tabletki cum on.
Z tego co wyczytałem na róznych forach to na zapalenie prostaty to nie wygląda. Objawy są jakie napisałem nic innego mi niedoskwiera.
 
Ostatnia edycja:

Mendi123

Member
+ po masturbacij po wytrysku nadal saczy sie nasienie z cewki do jakiś 10 minut +potem ide sie załatwiać i jest wszystko normalnie.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry