• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podskórne guzki na trzonie penisa po obrzezaniu i ból podczas silniejszej erekcji

AndrzejH

New member
Jestem 17 dni po obrzezaniu i mam pod skórą guzki (około 4) różnej wielkości zlokalizowane w losowych miejscach. Te guzki nie są ruchome i podczas erekcji również są twarde. Również odczuwam ból przy dotykaniu trzonu penisa podczas silniejszych erekcji (spowodowanej myślami erotycznymi).
Najpierw znalazłem informacje na forum ze to pewnie zamknięte naczynia,ale potem wyczytałem o chorobie Peyroniego.
Najbardziej martwi mnie ból podczas silniejszej erekcji.
Ile czasu mieliście ból podczas silniejszych erekcji?
Bo ja na forum czytam że niektórzy już po 18 dniu seks uprawiają i nic ich nie boli, a mnie boli przy erekcji.
Kiedy zaczęły wam znikać te podskórne zgrubienia na trzonie penisa?
U mnie po 17 dniach w ogóle nic się nie zmniejsza i dlatego się martwię.
 

mati12

Well-known member
Cześć spokojnie nie wyszukuj u siebie chorób na siłę wszystko się wchłonie tylko potrzebuje czasu po usunięciu szwów zacznij używać jakieś maści/zelu na blizny co do współżycia 18 dni po ci którzy to pisali chyba szybki żałowali swojej decyzji a było tutaj paru takich potem płacz był na forum co mają począć więc odradzam 🙂
 

Podobne tematy

Do góry