• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podejrzenie stulejki

Wodzio125

New member
Witam, kilka miesięcy temu miałem robioną plastykę wędzidełka, po zabiegu sytuacja się troszkę polepszyła, ale wciąż nie jest zbyt dobrze. Podczas spoczynku nie ma problemu z przemieszczaniem się napletka, natomiast w trakcie wzwodu ze ściągnięciem nie ma jakiegoś większego problemu (myślę, że mogło by być to jednak trochę prostsze oraz bardziej przyjemne)
lecz, gdy już jest ściągnięty jest odczuwalny pewien dyskomfort, powstaje też taki lekki pierścień i jego odprowadzenie jest możliwe, ale w niezbyt prosty i przyjemny sposób. Próbowałem nawilżać i odprowadzać podczas wzwodu, wygląda to wtedy trochę lepiej, ale wciąż istnieje ten dyskomfort przy odprowadzeniu oraz ruch tego napletka też nie jest taki gładki jak powinien. Dzisiaj jeszcze podczas masturbacji, gdy podczas wytrysku odciągnąlem napletek w dół doszło do naderwania wędzidełka.
Jak myslicie czy problemem może być jakaś częściowa stulejka?
 

Wodzio125

New member
Dodam jeszcze tylko, że ten dyskomfort jest spowodowany bólem z wędzidełka, a może właśnie rozwiązaniem by było same jego usunięcie?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Podejrzenie stulejki Stulejka 12
K Podejrzenie stulejki Stulejka 4
A podejrzenie stulejki Stulejka 3
G Podejrzenie stulejki Stulejka 1
W błędne podejrzenie o stulejce Stulejka 9

Podobne tematy

Do góry