• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podcięcie wędzidełka laserem CO2 - Warszawa

damek96

New member
Cześć Panowie,

Przymierzam się do zabiegu w Warszawie, ale przeglądając strony klinik i profile urologów na znanylekarz.pl ciężko zdecydować się na najlepszą opcję. Czy jest lekarz którego forum szczególnie poleca na terenie Warszawy do wykonania zabiegu laserem?

Dzięki!
 

nope

Well-known member
Z tego co wiem to jest ktoś taki jak Tur. Poszukaj na forum. Są nawet jego efekty powstawiane przez użytkownikow.
 

FrankDrebin

New member
Witam wszystkich. Czy ktoś przecinał wędzidełko u dr Leszczyńskiego (zabieg z użyciem lasera)? Czy podcięcie jestem skomplikowanym zabiegiem i ma znaczenie kto wykonuje? Z informacji, które uzyskałem od lekarza to bardzo krótki zabieg i nawet nie wymaga zakładanie szwów. Zakładam, że przy obrzezaniu jest zdecydowanie więcej precyzyjnej pracy.

Waham się pomiędzy dr Leszczyńskim (tutaj przemawia dłuższe doświadczenie) lub dr Chomicz (dobre opinie na forum). Oboje z tej samy grupy chociaż różnica w cenie jest. Będę wdzięczny za wszelkie za i przeciw, które pomogą podjąć decyzję.
 

FrankDrebin

New member
Dziekuję Zib33, w takim razie zastosuję kryterium ceny. Chyba, że ktoś ma jakieś uwagi, lub szczególnie poleca, któregoś z wymienionych lekarzy.
 

Podobne tematy

Do góry