• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zbiegu krótkiego wedzidelka

algebraiczny

New member
Witam miałem pol roku zabieg krótkiego wędzidełka jednak nadwrażliwość żołędzia pozostała do dzis. Czasem podczas seksu oralnego potrafi mnie załaskotać u czubka zoledzia w okolicach cewki. Czuje dyskomfort i musze to przerwac zwolnic co wprowadza mnie w dyskomfort psychiczny i pozniejszy problem z erekcja. POrzesyłam zdjecia penisa czy jest z nim wszystko prawidlowe? A moze ta krzywizna w lewo powoduje jakies uciski na nerwy..





 

user842

Member
Myślę, że krzywizna nie ma nic wspólnego z nerwami (zresztą w twoim przypadku jest praktycznie zerowa), nadwrażliwość żołędzi to po prostu przypadłość która dotyka niektórych mężczyzn. Twój penis wygląda prawidłowo.

To co możesz zrobić, żeby poradzić sobie z nadwrażliwością to regularne ćwiczenia (czyli regularne dotykanie żołędzi, z czasem częstsze, mocniejsze, tak aby powoli przyzwyczajał się do bardziej intensywnego dotyku) lub konsultacja z urologiem.
 

Trolo

Well-known member
Napisałeś w taki sposób jakbyś po zabiegu wydłużania wędzidełka oczekiwał ustąpienia nadwrażliwości żołędzi. Z nadwrażliwością możesz poradzić sobie sam - sposoby są opisane na forum wystarczy poszukać. Dodatkowo powiem, że ja podczas oralnego odczucia mam dokładnie takie same, albo bardzo podobne i mi one w ogóle nie przeszkadzają. A z penisem jest wszystko ok.
 

Podobne tematy

Do góry