• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu..

suba

New member
Witam , mialem cwiczyc od lipca niestety zaniedbałem sprawe. Moge dalej sciagac napletek w stanie spoczynku za calego " grzybka " jednakże później skóra robi sie lekko sina, mam problem z nalozeniem jej spowrotem czuć bolesność. To jest do wyćwiczenia? Lekarz mówił, że korekta napletka sie udała, i mam tylko ćwiczyć. Co robić dalej? Zgłaszać się gdzieś czy ćwiczyć to mimo siności?
 

jarek89

Moderator
Skoro miałeś ćwiczyć od lipca, to rozumiem, że od zabiegu minęły ponad 3 miesiące. Po tym czasie w spoczynku nie powinno być takiej sytuacji, tym bardziej że pewnie we wzwodzie zsunięcie napletka nie jest w ogóle możliwe, tak? Bez wątpienia ćwiczenia to podstawa po zabiegu plastyki napletka (odsłanianie żołędzi minimum 2x dziennie, tak żeby rana się nie zastała i nie wrócić do stanu sprzed zabiegu).

Mógłbyś wrzucić zdjęcia, żebyśmy mogli zobaczyć, jak to wygląda.
 

suba

New member
Ponieważ stresowałem sie i wg. Tak podczas wzwodu nawet po zabiegu nie bylo to mozliwe. No nic bede cwiczyl zobaczymy.
 

jarek89

Moderator
Co prawda przekształcanie (i co za tym idzie - uelastycznianie) blizny pooperacyjnej trwa kilka miesięcy, ale skoro do tego czasu masz problem ze swobodnym zsuwaniem napletka w spoczynku i we wzwodzie, to na Twoim miejscu nie oczekiwałbym dużej poprawy i jednak ponownie udał się do lekarza.
 

Podobne tematy

Do góry