• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu...

zabieg123

New member
Cześć wszystkim!
Delikatnie ponad tydzień temu przeszedlem zabieg obrzezania.Nie mogłem zbytnio poradzić sobie z calkowitym odciągnięciem napletka ( tak zeby widzieć szwy), dlatego też wybralem się do lekarza, który chyba bez większego wysilku to zrobił i wyczyścił co trzeba ( nie mialem zbytnio jak podpatrzeć dokładnie). Dzisiaj próbowałem zrobić to sam, udało mi się nieco bardziej podciągnąć skórkę, natomiast zauwazylem dosłownie dwie krople krwi i zrezygnowałem z tego... Miał ktoś może podobny problem? Jak sobie z tym poradziliście? Wydaje mi się ze jest to kwestia głowy i jakiegoś strachu przed uszkodzeniem.... Ale też chciałbym zadbać o higiene tak jak trzeba. Jutro i tak ponownie mam udać się na kontrolę do lekarza ze wzgledu na obrzęk, ale nie chce mu drugi raz mówić że się nie udało zrobić porządku z czyszczeniem... Niestety uczę się obslugi sprzętu "na nowo" więc proszę o wyrozumiałość :)
 

Dawid88

Active member
Spokojnie, nie rozerwiesz szwów, możesz śmiało próbować, ewidentnie to tylko Twój strach, skoro lekarz zrobił to bez problemu.
 

zabieg123

New member
Dawid miales rację, to tylko strach. Polecam jeśli ktoś się boi, isc do lekarza i powiedzieć w czym rzecz, bez problemu pokazal mi jak obsługiwać sprzęt.
 

Podobne tematy

Do góry