• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu

Neymarek

Member
Witam,

Miałem dziś o godzinie 17:00 zabieg przedłużenia wędzidełka, mam szwy wchłanialne.

Zapomniałem zapytac Panią doktor czy penis ma pozostać ODSŁONIĘTY, czy mimo lekkiego krwawienia mam naciągnąć napletek na żołędzia?

Proszę bardzo o odpowiedź!

Pozdrawiam
 

Neymarek

Member
Normalnie robią zabiegi ;) W maskach ale robią ;)

Ściągnąłem napletek na żołędzia, aby nie pojawił się załupek i przykeiłem plastrem cienkim aby całą noc był skierowany ku górze. Mam nadzieję, że lekkie krwawienie juto ustąpi. Rano odsłonię napletek i spryskam octaniseptem. Myslicie, że to dobre wyjście?
 

Neymarek

Member
Przepraszam, że tak pytam ale po prostu ze stresu nie zapytałem tego Pani doktor, która robiła mi zabieg ;) Chcę, żeby wszystko było dobrze i trochę się martwię ;) 6 lat walczyłem, aby iść na to :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No widzisz tak bywa. 6 lat przygotowań i o najważniejsze nie spytałeś. No ale zawsze mozna zadzwonić i dowiedzieć sie jak najlepiej dbac o miejsce zabiegu po tym co robiła.
 

Neymarek

Member
Znaczy mi doktor powiedziała, możesz normalnie ściągać napletek, nic sie nie urwie, nic nie popsuje abyś po każdym moczu psikal octaniseptem i tyle :)
 

user842

Member
To raczej nie ma znaczenia, czy jest naciągnięty czy odsłonięty. Lekkie krwawienie nie powinno w niczym zaszkodzić, ale oczywiście trzeba go regularnie myć.
 

Neymarek

Member
Właśnie zastanawiam się czy mogę już go zamoczyć w wodzie z rumianku, aby tak dokładnie go umyć czy jeszcze dziś po prostu psikać i dotykać gazikiem aby nie nawilżać bardzo tych szwów?
 

Neymarek

Member
Panowie :) Tak jak pisałem we wtorek o 17stej miałem zabieg przedłużenia wędzidełka. Po zabiegu wróciłem do domu, gdzie miałem ODSŁONIĘTY ŻOŁĄDŹ z racji tego, że opatrunek, który założyła mi urolog był już we krwi (gaza) to zdjąłem go, spryskałem OCTANISEPTEM i naciągnąłem napletka. Drugiego dnia przy oddawaniu moczu tak samo spryskałem osuszyłem, krew, która jeszcze leciała tak samo pokapała itp. Dziwi mnie to, że przy nocnych wzwodach zupełnie nic nie czuję. Czuję tylko ten szew co mam założony (ale to chyba normalne jak wystają takie jakby nitki). Nie miałem i nie mam żadnej opuchlizny i teraz pytanie czy to normalne? Bo sporo naczytałem się na forum o różnych bólach, problemach itp.?
 

Neymarek

Member
Dziękuję bardzo za pomoc! :) Jestem 9ty dzień po zabiegu, tak jak pisałem nie miałem żadnych opuchlizn, po nocnych zwodach jeszcze przed wczoraj (7my dzień po zabiegu) miałem lekkie krwawienia z jednego miejsca ale nic złego. Teraz penis wygląda już dosyć dobrze, mam jeszcze chyba dwa szwy albo trzy (na pewno taki jeden duży się wchłonął bo nagle zniknął) zastanawiam się po jakim czasie próbować ściągać napletek we zwodzie, czy narazie jeszcze tego unikać?
Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry