• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu usunięciu stulejki ( plastyka)

crystal

New member
Witam.Mam 15 lat W czwartek miałem zabieg ponoć o nazwie plastyka napletka,ale lekarz powiedział,że musi wyciąć ok 1,5cm skóry,poniewaz byly przy ujściu napletka jakieś białe zwłóknienia. I teraz pierwsze pytanie czy 1,5cm to już nie jest obrzezanie częściowe?Bo zalezy mi na tym,żeby żołądż była zakryta zawsze podczas spoczynku,a 1,5cm to chyba znaczy ze bedzie ja widac.

Po zabiegu bylem nastepnego dnia na kontroli na zmiane opatrunku,a potem lekarz pwoiedzial,ze nastepna wizyta za 2 tygodnie.Mam zmieniac opatrunek codziennie i moczyc w rumianku. Teraz pytanie: gdy zobaczylem 1 raz po zabiegu mojego ptaka to zauwazylem,ze cala zoladz(albo prawie cala) jest odsłonięta.Czy to normalne i czy nie jest to niebezpieczne zeby chodzic z odslonieta zoledzia?Bo nie wyobrazam sobie,zeby ja zakryc w najblizszym czasie. Pozdrawiam
 

patrycjusz0601

New member
Ja mam podobnie jak ty. Ostatnio miałem zabieg i żołądź jest odkryty cały czas. Jesli lekarz trak Ci to zostawił więc tak powinno byc.
A co do napletka to po co Ci on :p
Według mnie obrzezanie całkowite jest praktyczniejsze, a i panis wygląda wtedy lepiej i bardziej higienicznie. Trzymaj sie.
Mam nadzieje ze nasze ptaki szybko wrócą do normy heh.
 

crystal

New member
dzieki ze odpowiedziałes:) nieżle to ująłeś.

z tym napletkiem to chodzi mi tylko i wyłącznie o reakcje ludzi w różnych sytuacjach np przy przebieraniu na basnie ,w szatniach.Wiesz w wiekszosci sa to osoby,ktore nie spotkaly sie z problemem stulejki i obrzezaniem,wiec pewnie wyglad mojego penisa przykuje ich uwage i beda wiesz sie dziwic itp :)

poprostu zalezy mi na tym aby moj penis nie odbiegal tak bardzo wygladem od innych nieobrzezanych polskich penisow :D

czy tylko wydaje mi sie czy zdrowy,nieobrzezany penis we wzwodzie wygląda prawie albo zupelnie tak samo jak obrzezany we wzwodzie? jesli tak to chodzi mi o wyglad penisa tylko w spoczynku.
 

scut

New member
crystal napisał:
z tym napletkiem to chodzi mi tylko i wyłącznie o reakcje ludzi w różnych sytuacjach np przy przebieraniu na basnie ,w szatniach.Wiesz w wiekszosci sa to osoby,ktore nie spotkaly sie z problemem stulejki i obrzezaniem,wiec pewnie wyglad mojego penisa przykuje ich uwage i beda wiesz sie dziwic itp :)

ja bym się wcale nie przejmował reakcją innych ludzi. W sumie to czy rzeczywiście myślisz, że wszyscy będą patrzeć co masz między nogami?:)

Spójrz na to trochę z innej strony. Będziesz inny niż większość u nas. Natomiast np. w USA będziesz zupełnie powszechny, gdyż tam większość urodzonych chłopców zostaje obrzezanych.
 

Podobne tematy

Do góry