• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu usunięcia stulejki

Marcinstk

New member
Witam, po zabiegu usunięcia stulejki pojawiło sie u mnie na linii szwów coś dziwnego (foto). Nie wiuem czy takie coś jest normalne czy raczej powinienem zgłosić sie do chirurga, który robił zbieg?




 

szymon1

New member
To wyglada jak jakis strupek po wedzidelku, inna sprawa skora od strony wedzidelka nie schodzi u ciebie tak jak na czesci grzbietowej, moze to celowo doktor tak wycial z powodu stulejki, idz na wizyte kontrolna to doktor oceni co i jak
 

Marcinstk

New member
Tak to co tak odstaje to strup. Już go nie ma, mnie interesuje to czy zmiana na linii szwów, bo jak widzimy na ostatnim zdjęciu przed wędzidełkiem jest normalne a to zaraz przed jakby spuchnięte, i nie wiem czy powinienem sie tym przejmować czy też nie, czy to normalny objaw?
 

Makintosz

Member
Tak to co tak odstaje to strup. Już go nie ma, mnie interesuje to czy zmiana na linii szwów, bo jak widzimy na ostatnim zdjęciu przed wędzidełkiem jest normalne a to zaraz przed jakby spuchnięte, i nie wiem czy powinienem sie tym przejmować czy też nie, czy to normalny objaw?

To nic nadzwyczajnego. Musisz poczekać, aż sytuacja się ustabilizuje.
 

szymon1

New member
Szew puscil i rozeszla ci sie rana, idz lub zadzwon do swojego lekarza powiedz ze ranan sie mocno rozeszla i wymaga szycia, a jak nie da rady do niego to na oddzial urologiczny (nie wiem gdzie miales robione) lub na pogotowie zawsze jakis lekarz ma dyzur to ci szew zalozy, tylko zeby zalozyc szew trzeba to zrobic od razu wiec nie maco zwlekac bo pozniej to musztarda po obiedzie i nikt ci tego nie zszyje. Bez paniki ale zadzialac warto
 

Marcinstk

New member
Dzwoniłem do lekarza i mam sie zjawić w poniedziałek. Czy to może zaczekać do poniedziałku czy jechać na pogotowie?
 
Ostatnia edycja:

szymon1

New member
Stary nie wiem wydaje mi sie ze szew powinien byc zalozony jak najszybciej, sprubuj moze do tego ambulatorium zobaczysz co ci powiedza moze doradza czy czekac do poniedzialko a moze sami zaloza
 

Podobne tematy

Do góry