• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu stulejki pytania

Johnny23

New member
No może 3tygonie po. Ale powoli i lekko. Potem po miesiącu już był luzik a teraz jest super.
To jak 3 tygodnie po to chyba jeszcze szwy miałeś? Ja już 20 dni po jestem i czuję że lada moment szwy odejdą bo są już takie że latają w sumie, ale jednak jeszcze się trzymają. Powiedz mi a jak z masturbacja? Próbowałes czy coś wiesz na ten temat, bo już mnie tak ciśnie jestem tak codziennie podniecony ze szkoda gadać
 

Wireman

Member
To jak 3 tygodnie po to chyba jeszcze szwy miałeś? Ja już 20 dni po jestem i czuję że lada moment szwy odejdą bo są już takie że latają w sumie, ale jednak jeszcze się trzymają. Powiedz mi a jak z masturbacja? Próbowałes czy coś wiesz na ten temat, bo już mnie tak ciśnie jestem tak codziennie podniecony ze szkoda gadać
Miałem ale już ledwo się trzymały. Jak go trochę powkładałem to następne 3wypadły, bo namokły chyba. Mam żonę i się nie masturbuje więc ona trochę poruszała i byłem gotowy;). Po tak długim czasie bez seksu to wielka przyjemność nie była ale potem już było lepiej. Cały czas bałem się, że coś puści itd ale ogólnie u mnie wszystko się szybko goi i widocznie z obrzezaniem jest tak samo. Jak mnie cisło to brałem książke wieczorem, chwilę czytania i sam zasypiałem.
Wrzuć zdjęcia jak to u Ciebie wygląda.
 

Johnny23

New member
Miałem ale już ledwo się trzymały. Jak go trochę powkładałem to następne 3wypadły, bo namokły chyba. Mam żonę i się nie masturbuje więc ona trochę poruszała i byłem gotowy;). Po tak długim czasie bez seksu to wielka przyjemność nie była ale potem już było lepiej. Cały czas bałem się, że coś puści itd ale ogólnie u mnie wszystko się szybko goi i widocznie z obrzezaniem jest tak samo. Jak mnie cisło to brałem książke wieczorem, chwilę czytania i sam zasypiałem.
Wrzuć zdjęcia jak to u Ciebie wygląda.
Przepraszam ale byłem na wyjeździe i dopiero teraz mam dostęp do internetu, jestem równie 30 dni po zabiegu i szwy dalej trzymają jednak większość już jakby odstaje na takiej nitce jednej co wychodzi z szwami, miałeś podobnie?
 

Wireman

Member
wrzuciłem wyżej, sorki za podwojna wiadomosci ale cytuje zebys ci sie powiadomienie wyswietlilo zebys widział ze odpisałem ;d
Zagoiło się ok. Wejdź pod prysznic i polewaj go 10min ciepłą wodą. Potem przed telewizor. Luźnie bokserki, wystaw go na powietrze i siedź. Napij się drinka ale po prysznicu nie psikaj octaniseptem bo on wysusza a tak szwy dobrze namokną.
 

Johnny23

New member
Zagoiło się ok. Wejdź pod prysznic i polewaj go 10min ciepłą wodą. Potem przed telewizor. Luźnie bokserki, wystaw go na powietrze i siedź. Napij się drinka ale po prysznicu nie psikaj octaniseptem bo on wysusza a tak szwy dobrze namokną.
Codziennie rano mam trening cardio po nim wskakuje pod ciepły prysznic, na wieczór też po treningu tylko że ciepła kąpiel 15 min robię. Tyle że po każdej kąpieli i prysznicu psikam octaniseptem więc to może wina tego że przedłuża ten proces
 

Damianw

New member
Tak wyglada miesiac po:
Na ostatnim zdjęciu, skóra zaraz za żołedziem wygląda jak by była ciasna i zwężona? Przy wzwodzie jest luźna ta skóra czy uciska i wygląda jak by opaska była? Bo tego się boję
Robiłeś lub usówałeś wędzidelko?
Znieczulenie miejscowe? Jak odczucia w czasie operacji?
To jest obrzezanie czy plastyka?
Też muszę robić zabieg, ale się boję, tyle się naczytałem, że sam nie wiem. A muszę coś zrobić bo mam krótkie wędzidelko i skóra ciasna i zamiast myśleć o sexie to myślę o nim podczas sexu i mi się odechciewa
 

Wireman

Member
Na ostatnim zdjęciu, skóra zaraz za żołedziem wygląda jak by była ciasna i zwężona? Przy wzwodzie jest luźna ta skóra czy uciska i wygląda jak by opaska była? Bo tego się boję
Robiłeś lub usówałeś wędzidelko?
Znieczulenie miejscowe? Jak odczucia w czasie operacji?
To jest obrzezanie czy plastyka?
Też muszę robić zabieg, ale się boję, tyle się naczytałem, że sam nie wiem. A muszę coś zrobić bo mam krótkie wędzidelko i skóra ciasna i zamiast myśleć o sexie to myślę o nim podczas sexu i mi się odechciewa
Cześć. Tak skóra wygląda w spoczynku. Chociaż teraz rok po zabiegu już tego nie widać. Jak „wstaje” to wszystko się ładnie rozciąga i jest idealnie równo. W wzwodzie mogę ruszyć ok 0,5cm skórą. Wędzidełko usunięte. To obrzezanie częściowe, bo miałem liszaja. Nad zabiegiem się nie zastanawiaj tylko rób.
 

Damianw

New member
Ale jak stoi to nie ma uczucia ściskanie, jakiego ograniczenia jak przed zabiegiem?
Jak tak mało skóry to jak wygląda sprawa jak kobieta chce potrzepac?
Jeszcze muszę lekarza znaleźć bo już byłem u urologa w Gliwicach, ale rozmowa była taka jak by chodziło o po krojenie kurczaka na obiad, szybko szybko, to częściowe czy plastyke Pan chce, i zrezygnowałem przez ch...a
 

Wireman

Member
Ale jak stoi to nie ma uczucia ściskanie, jakiego ograniczenia jak przed zabiegiem?
Jak tak mało skóry to jak wygląda sprawa jak kobieta chce potrzepac?
Jeszcze muszę lekarza znaleźć bo już byłem u urologa w Gliwicach, ale rozmowa była taka jak by chodziło o po krojenie kurczaka na obiad, szybko szybko, to częściowe czy plastyke Pan chce, i zrezygnowałem przez ch...a
Nie ma żadnego uczucia ściskania, opinania itp itd. Jeśli chcesz ręką to trzeba nawilżyć. Šliną albo durexem. W Gliwicach byłem na zabiegu właśnie. Dr Kupilas. Robota mistrzowska. Żadnych powokłań, problemów i niespodzianek.
 

Damianw

New member
Po jakim czasie pełna sprawność?
Ja jeszcze myślę nad sama plastyka napletka i wędzidełka. Sam nie wiem co zrobić.
Czyli po twoim zabiegu Fred się nie marszczy? Więc dlatego trzeba nawilżenie?
Ale sex jest normalnie? Nie ma dyskomfortu żadnego?
Bo teraz ze strachu zamiast myśleć o sexie to myślę o nim i odechciało mi się sexu właśnie przez nie schadzacy napletek
 

Wireman

Member
Po jakim czasie pełna sprawność?
Ja jeszcze myślę nad sama plastyka napletka i wędzidełka. Sam nie wiem co zrobić.
Czyli po twoim zabiegu Fred się nie marszczy? Więc dlatego trzeba nawilżenie?
Ale sex jest normalnie? Nie ma dyskomfortu żadnego?
Bo teraz ze strachu zamiast myśleć o sexie to myślę o nim i odechciało mi się sexu właśnie przez nie schadzacy napletek
A po dwóch tygodniach już tam coś lekko z żoną robiliśmy ręką ale do końca z wytryskiem. Ale potem piekł więc odczekałem do miesiąca. Potem powoli ale z górki. Tak-nie marszczy się. Żona jest meeeega zadowolona z jego wyglądu. Ja nie mam problemu, bo zawsze jej przyjemność najpierw a potem moja. Jest wtedy mokra więc dla mnie rewela. Nie ma dyskomfortu. Jest 100x lepiej niż z napletkiem.
 

Damianw

New member
Żadne plastyki. Tylko obrzezanie.
Super dzięki za odpowiedzi.
A sam zabieg jak? Szwy? Po zabiegu można już normalnie chodzić?
Też widziałem, że niektórzy narzekają, że mają jakieś oponki, że po zabiegu nie schodzi całkiem itp.
Ale chyba się zdecyduje bo już żyje z tym kilka miesiecy i już mam dość.
A po jakim czasie od zabiegu wygląda i działa tak jak by nic nie było robione?
A blizna nie opina go? Tzn jak stanie to blizna nie przeszkadza albo robi się z niej pierścień?
 

Wireman

Member
Super dzięki za odpowiedzi.
A sam zabieg jak? Szwy? Po zabiegu można już normalnie chodzić?
Też widziałem, że niektórzy narzekają, że mają jakieś oponki, że po zabiegu nie schodzi całkiem itp.
Ale chyba się zdecyduje bo już żyje z tym kilka miesiecy i już mam dość.
A po jakim czasie od zabiegu wygląda i działa tak jak by nic nie było robione?
A blizna nie opina go? Tzn jak stanie to blizna nie przeszkadza albo robi się z niej pierścień?
Super dzięki za odpowiedzi.
A sam zabieg jak? Szwy? Po zabiegu można już normalnie chodzić?
Też widziałem, że niektórzy narzekają, że mają jakieś oponki, że po zabiegu nie schodzi całkiem itp.
Ale chyba się zdecyduje bo już żyje z tym kilka miesiecy i już mam dość.
A po jakim czasie od zabiegu wygląda i działa tak jak by nic nie było robione?
A blizna nie opina go? Tzn jak stanie to blizna nie przeszkadza albo robi się z niej pierścień?
Przeczytaj temat od początku. Wszystko opisałem.
 

Podobne tematy

Do góry