• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu stulejki pytania

Johnny23

New member
Witam jestem już 12 dni po obrzezaniu częściowym. I mam pytania które mnie męczą. Miałem robione obrzezanie częściowe, jednak miałem to robione tak że cały żołądź mam na wierzchnu a skórę pod nim na szwy, urolog mi powiedział że jak szwy puszcza to skóra się lekko zsunie. Jednak ja to się boję czy to czasem on mi nie zrobił obrzezania całkowitego? Bo ludzie piszą że jak mieli częściowe to musieli sami odprowadzać napletek itd a ja mam na szwy założone i cały żołądź jest na wierzchu. A drugie pytanie to normalne że po każdym zdjęciu opatrunku zostają jakieś ślady krwi nie duże ale no miejscowe plamki. Bo za 2 dni mam przestań już zakładać opatrunki niby. Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
 

Wireman

Member
Wszystko ok. Też tak miałem. Czasem sie zsunie ale nie na caly żołądź. To częściowe jest. Teraz jeszcze jest opuchnięty dlatego nie schodzi napletek. Spoko. Nie przejmuj się.
 

Johnny23

New member
Tak bedzie wygladał na kibelku

Ok to super, a ile czasu ci chodziło to wszystko do siebie aż był efekt końcowy :) ? I czy to krwawienie jest normalne ? Moge od jutra przestać juz nosić opatrunki ? Bo według zaleceń lekarza po jutrzejszym dniu już powiniem bez opatrunku chodzić i bez smarowania mascia itd
 

Wireman

Member
Ja uzywalem octaniseptu rano i wieczorem. Masc detramytex chyba mialem. Tez rano i wieczorem ale starczyla na 2tygodnie. Bez opatrunku chodzilem juz po 4 dniach, bo mialem wzwody i opatrunek mnie uwieral. Mam prace w biurze wiec siedzialem to bylo ok ale jak wstawalem i gdziesz szedlem to sie ocieralem i wzwod. Wiec odpuscilem opatrunek. Szybka wizyta w Tesco po luuuuuzne bokserki zeby mogl go w razie wzwodu umiescic w nogawce. Ale to co sie nauczylem na tym forum to CZAS. Wszystko u Ciebie jest ok. Tak jak u mnie bylo.
 

Johnny23

New member
Tak wyglada miesiac po:
A szwy kiedy ci wszystkie zeszły tak że już skóra się zsunela? I czy octaniseptu cały czas przez te miesiąc używałeś? Bo jutro właśnie mam zamiar przestać nosić ten upatrunek i przestać maścią smarować, ale octanisept też odstawić czy jak?
 

Wireman

Member
Masc mialem smarowac do konca tubki. Octanisept stosowalem miesiac, ale uwazam ze to i tak za dlugo. Szwy w 21 dniu zaczely wychodzic same. Dwa dni i zniknely. Nie robilem zadnych moczen w rumianku czy korze debu. Prysznic co wieczor. Octanisept i spac.
 

Johnny23

New member
Masc mialem smarowac do konca tubki. Octanisept stosowalem miesiac, ale uwazam ze to i tak za dlugo. Szwy w 21 dniu zaczely wychodzic same. Dwa dni i zniknely. Nie robilem zadnych moczen w rumianku czy korze debu. Prysznic co wieczor. Octanisept i spac.
A ten octanisept po prysznic wysuszales np jalowym gazikiem? Bo ja mam takie zalecenia
 

NapletonBonaparte

Active member
@Wireman, jakie odczuwasz różnice w seksie, przed zabiegiem i po L&L? Bo jednak linię cięcia masz pod grzybem, więc pozbawiłeś się napletka wewnętrznego.

I jeśli można spytać, jaki jest koszt takiego zabiegu laserem? Częściówki trudniej się goją, u Ciebie jest lux.
 

Wireman

Member
W seksie fajnie. Różnica tylko w tym, że nie ma co obciągać;) Jednak trochę napletka zostało. Używam czasem troche żelu nawilżającego ale naprawde CZASEM. A tak to same plusy. Trochę trzeba zmienić przyzwyczajenia ale jestem razem z żoną dobrze nastawiony więc nie mam problemów. Ona bardzo zadowolona. Ja nie odczuwam, żeby było mniej przyjemnie, dlatego też nie rozumiem ludzi którzy non stop pytają czy jes gorzej itp. Jest super. Mam 34lata i dwóch synów.
Co do kosztów to 1500zł + 200zł pierwsza wizyta. Teraz w poniedziałek miałem wizytę kontrolą i oględziny. Wynik, że był to liszaj twardzinowy. Wizyta bezpłatna.
 

NapletonBonaparte

Active member
Wiesz, różne informacje tutaj można przeczytać. W Stanach pojawiają się ruchy, które walczą z obrzezywaniem chłopców, a nawet sami chłopcy jak już dorosną, próbują odzyskać napletek.


1500zł za laser to uczciwa kwota. Biorąc pod uwagę niektóre przypadki z forum, to nawet bardzo uczciwa.

Dzięki za opinię. :D
 

Johnny23

New member
W seksie fajnie. Różnica tylko w tym, że nie ma co obciągać;) Jednak trochę napletka zostało. Używam czasem troche żelu nawilżającego ale naprawde CZASEM. A tak to same plusy. Trochę trzeba zmienić przyzwyczajenia ale jestem razem z żoną dobrze nastawiony więc nie mam problemów. Ona bardzo zadowolona. Ja nie odczuwam, żeby było mniej przyjemnie, dlatego też nie rozumiem ludzi którzy non stop pytają czy jes gorzej itp. Jest super. Mam 34lata i dwóch synów.
Co do kosztów to 1500zł + 200zł pierwsza wizyta. Teraz w poniedziałek miałem wizytę kontrolą i oględziny. Wynik, że był to liszaj twardzinowy. Wizyta bezpłatna.
I kiedy pierwszy raz od zabiegu wspólzyles z żoną? Bo ja mam zalecenia że minimum miesiąc po
 

Podobne tematy

Do góry