• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu poprawkowym - co robić?

AlorsOnDanse

New member
Dokładnie tydzień temu miałem zabieg u doktora Tondla w Poznaniu. Penis wygląda o wiele lepiej niż wcześniej, ale mam pytanie, co robić teraz. Pan doktor kazał go opatrywać przez dwa tygodnie, a po trzech tygodniach lub miesiącu kazał mi zdjąć szwy. Nie podoba mi się tylko ta różowa skóra - opuchlizna? Chłonka? Mam czekać aż zniknie czy zacząć już coś z nią robić? Naciągać napleta, żeby ją zakryć? Czy na razie dać sobie spokój, a ona sama zniknie po pewnym czasie? Pan Doktor nie kazał nosić penisa w górze, tylko w wygodnej pozycji. Nie wiem, czy zdjęcia są wyraźne, jak coś, to postaram się zrobić lepsze.

https://imgur.com/a/n3bb1Ai
 

Barthx

New member
Cześć, jak sam pewnie wiesz opuchlizna/chłonka normalna rzecz co może się wytworzyć po zabiegu jak sam piszesz to dopiero tydzień. Co do naciagania napletka żeby przykryć ta chlonke/opuchlizne bym się chyba jeszcze wstrzymał żeby blizna nie zrosla się za ciasno. Najlepiej było by w tej kwestii dopytać swojego lekarza.
 

stulejkaacz

New member
Jesteś dopiero tydzień po zabiegu nie ma co się martwić. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z doktorem. Tak jak kolega piszę u góry jest to normalna reakcja organizmu po zabiegu.
 

Podobne tematy

Do góry