• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu plastyki stulejki coś chyba jest nie tak...

maras123

New member
Witam.
Mam pewien problem jestem po zabiegu stulejki, który miałem 15.06.2020. wczoraj jeszcze nie patrzyłem na penisa za bardzo tylko popryskałem octeniseptem i przyklejałem taśmą aby był skierowany "do góry" jednak dzisiaj chciałem zobaczyć jak to wygląda i kiedy naciągam skórę z trzonu do granicy czucia bólu żołądź nawet się nie pokazuje.
1. czy to może być przez szwy które są, lub przez opuchliznę?
2. czy to normalne na tym etapie leczenia?
3. czy mogę się normalnie myć? (mam wannę czy mogę normalnie wejść i się położyć przysłowiowo czy lepiej prysznic?

Dodam jeszcze, że lekarz nie kazał niczym smarować i za bardzo mi nie powiedział co mam robić tylko pryskać octeniseptem.
Proszę o radę. Dodam jeszcze zdjęcia jak to wygląda teraz i jak wyglądało przed.

 

mati12

Well-known member
Nic nie naciagaj jestes dzien po zabiegu to normalne ze jest opuchnięte jeżeli chcesz przemyc to pod bierzaca woda ewentualnie prusznic kup sobie szare mydlo i przemywaj delikatnie piana żadnych kąpieli nos sprzęt uniesiony do góry
 

maras123

New member
Nic nie naciagaj jestes dzien po zabiegu to normalne ze jest opuchnięte jeżeli chcesz przemyc to pod bierzaca woda ewentualnie prusznic kup sobie szare mydlo i przemywaj delikatnie piana żadnych kąpieli nos sprzęt uniesiony do góry
dzięki za info. a na forum czytałem o rehabilitacji po jakim czasie powinienem zacząć i jak powinna wyglądać?
 

maras123

New member
Nic nie naciagaj jestes dzien po zabiegu to normalne ze jest opuchnięte jeżeli chcesz przemyc to pod bierzaca woda ewentualnie prusznic kup sobie szare mydlo i przemywaj delikatnie piana żadnych kąpieli nos sprzęt uniesiony do góry
mi się zdjęcia pokazują jak klikam jak możesz zobacz jeszcze raz.
 

mati12

Well-known member
Nic nie wiem o rehabilitacji moze chodzi o moczenie w rumianku i smarowanie maścia? Moczenie za jakies 2-3tyg masci po usunięciu szwów kiedy masz wizytę kontrolna?
 

mati12

Well-known member
teraz zdjecia działają moge wiedziec kto robił zabieg? Prywatnie czy NFZ ? Ci miałeś robione? Ciężko mi sie w tym odnalesc
 

maras123

New member
sorki ze dopiero teraz wizytę mam 10 lipca ale po 2 tygodniach o zabiegu dzisiaj jak szew się rozpuścił każdy, normalnie skóra się zsuwa i żołądź się pokazuje. Już nie mogę się doczekać wizyty aby usłyszeć że jest wszystko ok i moc konsumować dalej związek :D
 

Podobne tematy

Do góry