• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu.. plastyka+przedluzenie - pare pytan

piter555

New member
Witam koledzy.. sprowadza mnie tu jak wiadomo zmora najwazniejszej czesci ciala mezczyzny.. Na poczatku chcialem tylko powiedziec kilka slow do tych co sie boja zabrac za problem stulejki kilka slow: NIE BADZCIE GŁUPCAMI TAK JAK JA.. MAM 20 LAT A WIEDZIALEM O PROBLEMIE JUZ Z DOBRE 8.. CZEKANIE NIC NIE DA ! ZABIEG NIE JEST PRZYJEMNY ALE NIE BOLI !

Jako dziecko 11-13 letnie mniej wiecej bylem u chirurga i stwierdzil ze mam za waskie ujscie napletka, zbeiraly mi sie pod nim zlogi no ale jakos na sile go sciagnal oczyscil i mialem trenowac.. no ale wiadomo jak to dzieciak.. balem sie tego tematu.. mamie mowilem ze jest ok itp itd.. no i ucichlo.. ale z biegiem czasu wiadomo zaczely sie imprezy dziewuchy itp.. doszlo do 1 sytuacji intymnej i wtedy lipa.. myslalem ze mi wacka rozerwie.. LIPA OGOLNIE.. przez rok po tej sytuacji trauma w glowie.. dziewczyny same sie kleja a Ty wciaz wymyslasz jakies farmazony bo masz stulejke.. no kurwa mowie sobie w koncu NIE !! cisnienie rozrywa kieszenie.. trzeba cos za tym zrobic. zdecydowalem sie na zabieg poszedlem do urologa, diagnoza termin no i zabieg ciach.
STULEJKA(PLASTYKA) + WEDZIDELKO DO PRZEDLUZENIA..
Przed zabiegiem moglem sciagnac napletek prawie do konca w stanie spoczynku a podczas wzwodu moze 1/5 tylko.. w stanei spoczynku nie robilem tego bo sie balem ze nie zaloze juz mialem tak kilka razy... panika :p no ale widze ze teraz po zabiegu moze byc tez nieciekawie.. ale narazie nie panikuje i poczekam 2-3 tyg zobaczymy.. a teraz kilka pytan:

1)Zawsze balem sie sciagania napletka bo mam bardzo wrazliwa zoladz + strach ze cos sie stanie peknie.. wiecie o co chodzi ;) czy teraz próbowac juz go sciagac/myc zoladz ? czy jeszcze moze poczekac
2) Lekarz mi nie dal zbytnio zalecen jak mam postepowac mowil tylko ze niczym nie smarowac/nie moczyc w wodzie za dlugo i to wszystko.. to moze od was sie dowiem jak mam postepowac ?
3)Podobno mialem plastyke+wydluzanie wedzidelka ale nie widze zadnyc szwow.. one sa od srodka czy jak ? bo nie sciagalem napletka po operacji jeszcze..
4) czy moge sobie wypic 2-3 piwa czy lepiej poczekac bo moze zaszkodzic ?


Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie wiecej ingerowac skalpelem.. jak sie okaze ze jest dobrze to bede najszczesliwszym facetem na ziemii :p
 

Podobne tematy

Do góry