Po zabiegu obrzezania.

Barthx

New member
Witam. Że tak napisze na wstepie ci co czytają to forum i mają stulejke to jak najszybciej do Urologa.... Ja jestem już po zabiegu powinienem się cieszyć chociaż trochę że już po problemie a tu nast problem ponieważ mam wirusa HCV zrobiła się jakaś narosl na trzonie penisa wygląda to paskudnie... I to jest przez tą stulejke coś takiego się zrobiło a musiało się dużo lat rozwijać i co z tym? Doktor pobrał próbkę i pójdzie do badania żeby dowiedzieć się co to dokładnie, a może to i być rak... Takze na chwilę obecną nie mam siły by żyć. Po powrocie z Krakowa ok 120km jestem już w domu opatrunek trochę zakrwawiony nw jak bardzo widzę że delikatnie mokry dzwoniłem do Pana Doktora powiedział że zostawić do jutra i na spokojnie skoro nie jest cały zakrwawiony dzisiaj powiedział żeby tego nie ruszać...
 

Barthx

New member
Ale chodzi o to że to może być rak który się rozwijał on tyłu lat.... Duże to strasznie uroslo... Takie jakby grzybki na trzonie, w najgorszym z najgorszych będzie to amputacja penisa.... Takze obecnie myślami jestem na 2swiecie już. Nie mogłem tego dostrzec wcześniej przez tą jebana stulejke.... Dlatego mówię wszyscy Marsz kurwa do lekarza i na zabieg bo może być za późno dla was tak jak i dla mnie, lekarz też był mocno tym zdziwiony a patrząc na jego doświadczenie co pewnie wiele już widział to zdziwiony że w tak młodym wieku coś takiego... Wgl się zrobiło.
 

Hubert_1992

New member
No to kolego teraz przestraszyłeś mnie skutecznie. Miałeś stulejkę pełną ? nigdy nie ściągałeś żeby zobaczyć co tam się dzieje w środku? niby nikt nie potwierdza że maska jest rakotwórcza. Głowa do góry, pewnie nic groźnego... ważne że już jesteś po. Robiłeś u Drabiny? jak wrażenia ? znieczulenie boli? ile trwał zabieg? te 120km to autem wracałeś? bezproblemowo ?
 

Barthx

New member
Nigdy nie byłem w stanie zobaczyć co się tam dzieje.... Sam Dr Drabina który zna się na rzeczy bo z takim doświadczeniem to no wie co mówi że to nie musi być rak ale tego nie wyklucza.... Głowa już dawno w dół z obawy że to coś naprawdę poważnego.... Co z tego że jestem po jak tego wirusa też jakoś trzeba będzie usunąć jeśli się okaże że to wirus a nie coś innego grozniejszego to usuwanie laserem.. Wrażenie dobre jakby nie to coś co się zrobiło na trzonie... Poniżej grzyba.. Znieczulenia wgl nie czuć, zwykle uklucia... Sam zabieg ok 1h... Wrażenia po? Hm z myślą taka że mogę nie mieć już wgl penisa to średnie.... Sam nie wiem co mam myśleć jak sb radzić i żyć.... Ale jakbym nie poszedł na zabieg to bym się nie dowiedział o tym czymś... 120km wracałem autem ze szwagrem to myślałem że tapicerkę zjem z bólu żołądź wrażliwa jak nie wiem co wróciłem to się położyłem opatrunek zakrwawiony, chcualem iść do łazienki żeby się wysilać 1 raz masakra tak się przylepil że no... Delikatnie go próbowałem odmoczyc... W końcu się odkleil.. Oddałem mocz przylozyl3m gaze tak jak Pan doktor kazał i ubralem ciasne slipy. Ogl no to katastrofa a krew cały czas saczy się po wedzidełko... Ma sa kra jak żyć.
 

StulejManos

New member
Siemka Barthx. Głowa do góry, trzeba było zrobić i nic nie poradzisz, chyba dobrze że zająłeś się swoim problemem? Na początku tak będzie , potem będzie lepiej. Ja jak byłem dwa dni po to też zadawałem sobie pytania jak żyć, będzie dobrze i głową do góry! Daj sobie czasu i odpoczywaj parę następnych dni. Ja też jak miałem chodzić albo gdzieś iść to myślałem że zejde. Wrzuć jakieś foty to obczaimy co i jak. Nie myśl o najgorszym, pomysł co by bylo gdybyś nie zrobił zabiegu, to byś w ogóle nie wiedział o niczym.
 

Barthx

New member
Cześć
Nie chodzi o to że ja jestem wkurwiony bo zostałem obrzezany że teraz sobie nie radzę i wgl jest ciężko nie jest łatwo penis opuchniety jak nie wiem co ale lekarz uspokajal i mówił że tak będzie. Co dalej hm ta narosl co mam to jest wirus HPV brodawczak inaczej Pan doktor stwierdza że to jest raczej to, chodź również nie wyklucza że to może być rak. Także mam nadzieję że przestroga fes dla tych którzy nigdy prawie że nie uswiadczyli swoich rzoledzi i niżej trzona też marsz do Urologa i na zabieg! Bo możecie mieć szczęście albo nieszczęście tak jak ja. Po samej minie Pana Doktora Drabiny widziałem jak był zaniepokojony to co zobaczył... Powiedział wprost że mówią że czasem za dużo gada ale on chce żeby ludzie byli świadomi moja próbka poszła do badania. Wyniki ok za 3tyg w najlepszym wypadku czeka mnie wypalenie laserem tego brodawczaka a w najgorszym nawet amputacja pracia. Słowa Pana Dr. Drabiny który się zna na rzeczy.
 
Do góry