• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu laserem

Tomwaw

New member
Witam

Przed zabiegiem szukałem informacji na tym forum, dlatego postanowiłem sam napisać, aby inni mogli z tego skorzystać

W poniedziałek 17 maja miałem zabieg usunięcia wędzidełka laserem w klinice Melitus w Warszawie u dr Michała Janiszewskiego. Wykonuje też zabiegi w Łodzi i Kaliszu.
Wizyta wstępna 200 zł, zabieg 900.
Całość trwała jakieś 20 minut.
Największy ból to było znieczulenie, ale tylko dlatego, że nie dostałem wcześniej maści znieczulającej. Podczas wizyty wstępnej lekarz wspomniał aby przyjść 30 minut przed i poprosić o maść. Panie z recepcji uznały, że one wiedzą lepiej niż lekarz. Potem zostały upomniane przez lekarza :)

Po zabiegu żadnego bólu, opatrunku, szwów, obrzęku, kilka kropel krwi w ciągu pierwszych godzin.
Jeśli ktoś się zastanawia jaki rodzaj zabiegu wybrać, to polecam laser. Z tego co się dowiedziałem to laserem wykonuje też zabiegi stulejki.

Dziś jest czwarty dzień, cały czas psikam octeniseptem i smaruje help4skin na gojenie ran.
Dodaje zdjęcie przed, główny problem był z ciągnięciem główki w dół podczas wzwodu. Drugie zdjęcie jest z czwartego dnia.

https://imagehost.pl/image/6hZpW
https://imagehost.pl/image/6hpMp
 
  • Like
Reactions: AGv

TFN

New member
Witam
Ja również jestem po zabiegu u dr. Janiszewskiego w klinice Melitus.
Co prawda miałem wycinane trochę więcej ale zabieg przebiegł bardzo szybko, i co najważniejsze, bezboleśnie. Bezpośrednio po zabiegu trochę krwi, ale mam nadzieję, że do wieczora krwawienie ustanie.
Co do zaleceń pozabiegowych 3x dziennie octanisept i help4skin + raz dziennie mycie płynem do higieny intymnej.
Jeśli ktoś ma dylemat, zabieg laserowy czy szycie, to ze swojej strony polecam laser.
Pozdrawiam
 

G23

New member
Witam dodasz zdj teraz ponieważ też chcę zrobić laserowo ale chciałbym zobaczyć to wygląda 2 miesiące po .
 

TFN

New member
Dziś mija równo 14 dni po zabiegu. Jak widać rana nie jest do końca wygojona.

Piątego dnia po zabiegu dopadło mnie niespodziewane krwawienie, na dodatek w najmniej odpowiednim miejscu - sklepie.
 

TFN

New member
Co do blizny, to nie jestem jakimś mega estetą. Sprzęt ma działać i tyle.
Liczyłem na to, że w dwa tygodnie wszystko się wygoi i będę mógł go w końcu przetestować. Ale co zrobić, kolejny tydzień posuchy.
 

nope

Well-known member
Hej ta rana nie powiekszyla się dziwnie od 1 zdjęcia co dodałes? Wygląda jakby się rozszerzyła w porównani u do zdjęcia na początku. Tak ma być? Konsultowałeś to z lekarzem?
 

TFN

New member
A orientujecie się może, jak wygląda zabieg obrzezania u dr. Janiszewskiego? Czy jest również wykonywany z użyciem lasera?
 

Tomwaw

New member
U mnie po 2 tygodniach nie było już żadnego śladu po zabiegu. Wszystko zagoiło się, nie ma żadnych blizn, nic nie ciągnie. Aż żałuję że nie zrobiłem zabiegu wcześniej.
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry