• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Adam90

Member
Witam dzisiaj miałem zabieg plastyki krótkiego wędzidełka i mam pytania do szanownych użytkowników czy mogę chodzi z odsłonietym żołędzie? Lekarz mi tak zostawił nie zasłonił go skóra, wolałbym na cały czas gojenia tak zostawić bo lepiej będzie mi zmieniać opatrunki i przemywac rany, drugie pytanie to czy krwawienie ze szwów jest normalne i jaki czas będzie tak krwawić? Boję się jakich kolwiek powikłań więc chciałbym się doradzić, jak narazie jest ok tylko dzisiaj już lekarz na wieczór kazał mi zmienić opatrunek noi dużo krwawilo.
 

mati12

Well-known member
Lepiej nosić zasłonięte żeby ci do opatrunku nic się nie przyklejało. No chyba że przed każdym zdejmowaniem opatrunku lekko go namoczysz na wszelki wypadek żeby nie szarpnąć gdyby krew do niego była przesunięta
 

Adam90

Member
No właśnie odklejam po mału ale skóra z napletka sama już nachodzi na żołędzia więc będę musiał pewnie podwijac, tylko że bez sensu jest nakładanie opatrunku na zasłonięty zoladz gdyż muszę smarować maścią wędzidełko, narazie to mam problem że bardzo krwawi nwm może tak musi być wczoraj miałem zabieg ale krwawienia nie mogę powstrzymać, myje go przed założeniem opatrunku kilka sekund nie leci i zaczyna znowu, nakładanie maści z woskiem na krew jest bardzo ciezka, jeszcze dziś jak oddałem mocz spuchła mi cewka moczowa od razu jak tylko się wysikalem. Masakra jakaś
 

Adam90

Member
Straszne są problemy z tym zmienianiem opatrunku aż przez to żałuję że zrobiłem ten zabieg, nie mogę powstrzymać tego krwawienia żeby dobrze nałożyć ta maść , a jak zakładam gazę to zaraz się robi cała czerwona, lekarz kazał mi uciekać 3min penisa gdy będzie krwawienie i że powinno przestać, wczoraj próbowałem dwa razy i kilka sekund przestało i zaraz znowu, już nie wiem co mam robić do lekarza na kontrolę mogę przyjść dopiero 7marca i to tylko jak będę chial rano bez zapisu tak mi wczoraj mówił po zabiegu.
 

Adam90

Member
Straszne są problemy z tym zmienianiem opatrunku aż przez to żałuję że zrobiłem ten zabieg, nie mogę powstrzymać tego krwawienia żeby dobrze nałożyć ta maść , a jak zakładam gazę to zaraz się robi cała czerwona, lekarz kazał mi uciekać 3min penisa gdy będzie krwawienie i że powinno przestać, wczoraj próbowałem dwa razy i kilka sekund przestało i zaraz znowu, już nie wiem co mam robić do lekarza na kontrolę mogę przyjść dopiero 7marca i to tylko jak będę chial rano bez zapisu tak mi wczoraj mówił po zabiegu.
*uciskać 3min penisa
 

mati12

Well-known member
Ty powinieneś zmienić opatrunek rano i wieczorem to ile razy ty tam gmerasz? nie powinieneś tam w ogóle grzebać nakładasz maść zsuwasz napletek dajesz opatrunek zostawiasz dziurkę tylko do sikania
 

mati12

Well-known member
I tyle w temacie opatrunek powinieneś mieć po to żeby ci napletek nie schodził i nie podrażnial tego Wystarczy że rano wieczorem przemyjesz zdezynfekujesz i tyle
 

Adam90

Member
Ty powinieneś zmienić opatrunek rano i wieczorem to ile razy ty tam gmerasz? nie powinieneś tam w ogóle grzebać nakładasz maść zsuwasz napletek dajesz opatrunek zostawiasz dziurkę tylko do sikania
Tak dokladnie robię jak piszesz,nic nie gmeram bez przesady, zmieniam rano i wieczorem oopatrunek, wczoraj wieczorem już było mało krwi, dzisiaj rano nie leciała już krew, miałeś może ten zabieg przeprowadzany? Jeśli tak to mam jeszcze jedno pytanie i już nie zawracam gitary, mam wrażenie że moj penis w stanie spoczynku się zmniejszył to jest normalna sprawa jak narazie?
 

mati12

Well-known member
Rozumiem starj się robić ciasniejsze opatrunki Może wtedy nie będzie schodziło tak ja miałem obrzezanie i wydłużone wędzidełko
 

Adam90

Member
Robię ciasno właśnie i nie wiem czemu tak schodzi ja mam chyba za dużo skóry, jeszcze teraz mi ta skóra na zoledziu spuchła..
 

Podobne tematy

Do góry