• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu Krótkiego wędzidełka - pytania

havok

New member
Witam, wczoraj miałem laserowy zabieg wydłużania wędzidełka. Jestem zaskoczony bo było praktycznie bezbolesne, oprócz wbicia igły w te sprawy oczywiście.
Dzisiaj rano obudziłem się ze wzwodem. No to chciałem zobaczyć jak wygląda mój przyjaciel dzisiaj i okazało się, że napletek nadal był w tym samym miejscu a penis był cały we krwi.
Czy to normalne? I czy długo przy porannym wzwodzie będzie mi krwawił?

I tak w ramach wątpliwości, boje się, że zabieg się nie udał. Czy może ktoś powiedzieć, kiedy będą widoczne efekty i będę mógł zdjąć napletek (podczas wzwodu)?
 

fancom

New member
Nie wiem jak to jest po laserowym wydłużeniu wędzidełka, podobno po laserowym powinno minimalnie krwawić ale jeżeli miałeś wczoraj zabieg to nie przejmuj się tym za 2-3 dni nie powinno już krwawić. Więc krwawienie jak dla mnie jest rzeczą normalną po takich zabiegach nieważne czy były robione laserem czy skalpelem:)
Efekt to pewnie zobaczysz po pełnym wygojeniu.
 

ehab

Member
Jeśli rana się nie rozeszła to się nie przejmuj;) nawet laser nie jest w stanie zamknąć wszystkich naczyń krwionośnych, a wzwód, który powoduje naprężenie skóry nie pomaga;)
Uszy do góry;)
 

havok

New member
Czyli wszystko idzie tak jak ma iść? Dobra, dziękuję za odpowiedź ;) Po prostu jestem zaaferowany całą tą sytuacją...
 

paciobb

New member
I czy długo przy porannym wzwodzie będzie mi krwawił?

Mi zdarzało się, że nawet podczas mycia zbyt gwałtownie zdjąłem napletek i sprzęt zaczął plamić, to normalne, nie masz powodów do obaw :).
Najtrudniejsze za Tobą, uszy do góry i pamiętaj o higienie, obecnie jest najważniejsza!!
 

havok

New member
Wracam do tematu z kolejnym pytaniem. Próbowałem dzisiaj sprawdzić, jak daleko zejdzie skóra z penisa podczas wzwodu. Okazuje się, że nie widać dużej różnicy pomiędzy tym co było przed zabiegiem. Czy jak rana wyleczy się w 100% będę w stanie opuścić napletek do końca? I czy tą głupią próbą nie zrobiłem sobie jakiejś krzywdy (np, źle się zagoi)?
 

fancom

New member
Na razie to to poczekaj, aż wędzidełko zagoi się w 100% i dopiero sprawdź czy zabieg coś Ci pomógł.
Nie łam się na pewno krzywdy sobie nie zrobiłeś ściągając napletek podczas wzwodu w celu sprawdzenia ;)
Jeżeli okaże się, że po zagojeniu się wszystkiego nadal będziesz miał problem z wędzidełkiem to prawdopodobnie będziesz musiał udać się na kolejny zabieg, i nie wiem czy wtedy nie lepiej było by usunąć wędzidełko, ale decyzja będzie należała do Ciebie i Lekarza.
Na razie się nie martw i poczekaj na końcowy rezultat po pełnym wygojeniu :)
 

szymon1

New member
Ale co nie schodzi ci do rowka za żołędzią? Generalnie jakis czas po zabiegu (nie wiem ile) ponoc trzeba ten napletek "cwiczyc" jakos, ale raczej w spoczynku i tez nic na siłe, poczytaj w innych postach. Moze jest za wczesnie ze go juz zdejmujesz w wzodzie?
 

havok

New member
@szymon, tak o to mi wlaśnie chodzi - nie schodzi do rowka za żołędzią. Da się go ściągnąć, ale muszę mu strasznie pomagać ( w zwodzie).

Dzięki za otuchę Panowie. Jednak cały czas czuję pewną niepewność, że wszystko będzie trzeba powtórzyć i 600zł poszło w piach... ale cóż, zobaczę za 2 tygodnie jak się mają sprawy.
 

szymon1

New member
Ty jesteś dopiero pare dni po zabiegu, wszystko jest napewno poduchniete, daj sobie troche czasu i delkatnie go sciagaj podczas mycia, ale nic na chama do tego momentu ile sie da, z czasem powinno dac sie coraz dalej sciagnac,
 

Podobne tematy

Do góry