• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu kilka lat... Walka z masakryczną blinzą cz.1

dobrowolski1

New member
Cześć,

Obrzezany byłem pare lat temu, wyszło to słabo ze względu na bliznę która została.
Teraz walczę z nią za pomocą lasera. Poniżej fotki do oceny, dla mnie i tak dużo lepiej niż było, ale nadal niezbyt fajnie :/

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie to naprawdę dobrze wyglada obecnie. Po bokach nie bylo zle, od gory sie beznadziejnie zroslo. Widac ze laser sporo pomogl. Masz zdjecia zaraz po zabiegu?
 

dobrowolski1

New member
Z tym że to co widzicie to pierwsze zdjęcie jest już po pierwszym zabiegu laserem, drugie zdjęcie obok to po drugiej sesji laserem... Wcześniej było dużo gorzej. Zdjęcia gdzieś mam ale na starym dysku, więc nie prędko wrzucę, ale jak tylko bede mial mozliwosc to wrzuce.

od strony wedzidelka wyglada to troche slabo, nie wiem czy isc na 3 sesje laserem, czy mi ona już cokolwiek polepszy bo już się troche nacierpialem...

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

ralf87

New member
mam podobny problem. Gdzie robiles zabieg?? normalnie w salonach kosmetycznych czy u urlogoa??? jezezli urolog jaka klinika? jaki koszt? ile sesji trzeba??

z gory dzikei za info
 

Ksawery1

New member
Do tej pory wydawało mi się, że korekta laserem to taki trochę pic na wodę, a tu proszę. :) Aż sam się zacząłem zastanawiać, choć bliznę mam ok, ale jakby była ładniejsza to bym się nie pogniewał :p
Tylko czy to bardzo boli?
 

czesiek

New member
Jestem ponad 3msc po zabiegu, mam bardzo podobnie. Moglbys sie rozwinac jak wyglada ten zabieg laserem, ile takich przeszedles, koszt itp? Z gory wielkie dzieki
 

Podobne tematy

Do góry