• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu jak to ma wyglądać?

fiutek1995

New member
hej jestem 4 dni po zabiegu i mam problem bo juz sie kilka razy masturbowałem i bulów niebyło i niema tylko boje sie że moge rozwalić jeszcze chyba niezagojone to cos pomocy,od dziś niebęde robił sobie dobrze aż będzie ładnie.Więc prosze od dokładne odpowiedzi jak to ma wyglądać bo mam cholernego stracha że coś tam moge rozwalić i czy naprwde niiemożna sobie robić dobrze po zabiegu?Pomocy!
 

pzfcb1990

New member
jedyne co Ci mogę poradzić to weź na wstrzymanie, przynajmniej przez tydzień bo naprawdę takie zabawy utrudniają prawidłowe gojenie, bądź silny;)
 

fiutek1995

New member
bende tylko sie boje czy już coś niezrobiłem,bo czasami czuje coś ale to nie jest ból tylko że coś tam poprostu jest i niewiem czyto od tego i boli jak tego dotkne jak jest zamknięty.bo już dziś jeden z szwów chyba zaczyna odpadać i niewiem czy to od tego.
 

fiutek1995

New member
wybaczcie mi sie chce mdleć jak na to patrze i niezdążył bym zrobic foty przed padnięciem poprostu w miejscu łączenia zrobiło sie to dosyć cienkie i szew zaczą odpadać,niewiem może tak ma być ale i tak wygląda to jako całokaształt ochydnie ale chyba tak ma byc prawda?
 

pzfcb1990

New member
Jeśli masz wyznaczoną wizytę kontrolną to najlepiej z pytaniami i wątpliwościami poczekać do niej, bo tak to nie umiem Ci pomóc. :?
 

fiutek1995

New member
już miałem 2 dni po a miałem zabieg w ten poniedziałek czyli miałem w środe a lekaż powiedział że bedzie sie ładnie goić i jak coś będzie nie tak to pszyjść do niego.ale powiedzcie czy na łączeniu napletka z żołędziem ma być cieniutko bo jak jeszcze miałem orginalnego to było dosyć cienko i mi sie wydaje że teraz też ma tak być i jak będe przy okazi u lekaża rodzinnego bo on mi najpierw stwierdził to za krutkie wędzidełko,to sie go spytam czy wszystko jest ok.myślicie że to dobry pomysł?
 

fiutek1995

New member
szczeże mówiąc widze że to chyba za cienkie i dziś jak chce fiutka wygiąć w otwartego to to zaczyna mnie boleć a od wczoraj nie robiłem sobie dobrze i zaczynam sie bać,co może sie stać od masturbacji?
 

NoName90

New member
fiutek1995 napisał:
co może sie stać od masturbacji?
Mogą puścić Ci szwy przez co źle się zagoi, będzie większe blizna a nawet może być konieczny zabieg poprawkowy.
Ja 10 dni po obrzezaniu chciałem obejrzeć jak wygląda mój penis w zwodzie. W momencie gdy go lekko przekręcałem za mocno pociągnąłem skórę i bum; strzeliły 3 szwy i rana na centymetr.
 

fiutek1995

New member
cholerka,ale ja to robiłem jak był zamknięty i niezbyt go szarpałem.
to też tak może sie stac?
a poza tym bardzo ci wspułczuje spowodu twojego obrzezana.
 

NoName90

New member
Jeśli nie krwawi i nie boli, to nie powinieneś mieć problemów, co nie znaczy że możesz dalej spokojnie sie masturbować. Przez to za szybko puszczają szwy, a one są po to żeby się ładnie zrosło. Radzę odczekać jeszcze co najmniej 5 dni, a potem jeśli musisz to w miarę delikatnie nie naciągając miejsca w którym są szwy.
A co do mojego obrzezania, to nie ma co współczuć, jak już to gratulować ;P
 

NoName90

New member
Już sama erekcja ( czyli to że Ci stoi :p ) powoduje naciągniecie się szwów, dlatego kilka dni bez zabaw ze sobą jest wskazane.
Mam 21 lat, obrzezanie całkowite + wycięcie wędzidełka. Jutro zdejmą mi szwy :)
 

fiutek1995

New member
boże naprawde ci wspułczuje,ktoś cie do tego nakłonił?
czy powiedzieli że zabiją ci rodzine jeśli tego niezrobisz?
ale tak na poważnie niechcaiłbym byc na twoim miejscu.
a poza tym wiem co to erekcja.a kastracja całkowita to to że ci wycinają skurke od samego dołu?
 

NoName90

New member
Obrzezanie to nie kastracja :D
Kastracja to wycięcie jąder, lub ich części, przez co już Ci nie stanie :evil:
A obrzezanie całkowite, to wycięcie napletka czyli skóry która zakrywa żołądź (główkę). Efekt; główkę penisa masz zawsze na wierzchu.
Nie ma mi co współczuć bo jestem w 100% sprawny seksualnie ( to znaczy będę po wyjęciu szwów) :)
Nikt mnie do tego nie nakłonił zrobiłem to z własnej woli, za własne pieniądze :)
 

Alex

New member
Dokładnie, również miałem obrzezanie całkowite i jestem bardzo zadowolony.
Johny ładnie wygląda, nie ma problemu z higieną, i jest cały czas gotowy do działania.
 

fiutek1995

New member
wiem co to kastracja ale ja nietrawie obrzezania więc je tak nazywam
ale strasznie boje sie o mojego stanisława i ja już chce sie bawić a niemoge.shit,ale chyba nic sie niestanie jak 2 tygodnie po zabiegu będe sie bawił?
mam czarne szwy kiedy one sie rozpuszczają bądz wypadają?
 

Podobne tematy

Do góry