• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

po zabiegu foto i pytania

bartek2011

New member

kolokolo

New member
calkowite obrzezanie i usuniecie wedzidelka? tez mnie to czeka..

moglbys dodac fote podczas wzwodu? sam nie wiem czego sie mam spodziewac bo moim zabiegu jak zostanie wyleczony

pozdro
 

Miro

New member
Witam,kurcze spaprał Ci trochę fujarkę.Ciekawe,czy ta korona po szwach zejdzie.Ja jestem prawie cztery tygodnie po całkowitym i muszę przyznać,że ptak wygląda zajefajnie jak nówka.A i kawałeczek wędzidełka zostawił - tak mi doradził a u Ciebie pojechał równo.....No ale chłopaki mają tutaj dużą wiedzę-myślę,że się wypowiedzą
pozdrawiam
Miro.
P.S. a i to naciągnięcie żołędzi przez skórę paskudnie wygląda,coś jest nie tak...No ale ja nie jestem fachmanem....
 

Ktosek

New member
Widać lekką deformację krawędzi żołędzi, ale jak nie boli to raczej nie ma się czym przejmować. Ogólnie rzecz biorąc nie wygląda źle ta "korona". Ząbki całkiem podobnej wielkości i najwyżej powiesz dziewczynie, że tak ma być 8). Swoją droga to ciekawe dlaczego robią się takie ząbki. Za ścisłe szwy?
 

happynow

New member
Na temat korony sie nie wypowiem ale te "naciągnięcie skóry" na żołędzi to zrost, nie wiem że tego nie widzisz.. musiałeś dość długo nosić stulejkę. U mnie jest podobnie i chyba nawet w tym samym miejscu, ale z czasem zauważyłem że już rowek zażołędny zaczyna wracać do dawnego wyglądu, także nie przejmuj się tym, powinno się samo "naprawić" :)
 

Nanuk

New member
Ja mam jeden taki zabek przy wedzidelko, ale ledwo widoczny, tak jak ty to bym nie chcial miec, miejmy nadzieje ze z czasem ci to zejdzie
 

bartek2011

New member
Zdania są podzielone.. Najwyżej będzie potrzebna poprawka, ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o zroście?

Dodam, że na 3 zdjęciu skóra jest naciągnięta ręką żeby było to lepiej widoczne. Na 4 fotce jest w spoczynku bez naciągania
 

xpbuff

New member
bartek2011 napisał:
Zdania są podzielone.. Najwyżej będzie potrzebna poprawka, ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o zroście?

Dodam, że na 3 zdjęciu skóra jest naciągnięta ręką żeby było to lepiej widoczne. Na 4 fotce jest w spoczynku bez naciągania

zawsze może lepiej stymulować laskę :D
 

Zbigniew85

New member
Myślę, że będzie ok - tak, jak już ktoś wspomniał - to naciągnięcie skóry, to zrośnięcie żołędzi z napletkiem, natomiast te ząbki powinny zniknąć - tak, jakby obrzęk występował jeszcze punktowo...
 
Do góry