• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu... Czy nadal za krótkie?

Stuu

New member
Witam. Jestem 6 tygodni po zabiegu obrzezania częściowego, oraz przedłużenia wędzidełka. Problem tkwi w tym, że podczas silnej erekcji odczuwam ból wędzidełka. Nie wiem czy to normalne... Po 3 tygodniach uprawiałem sex w gumce. Wydaje mi się że za wcześnie i coś naruszyłem.
 
Ostatnia edycja:

Stuu

New member
Nie potrafię jednak wstawić zdjęć. Gdy wklejam linki są jakby błędne. Nie wiem co się dzieje z tym imgur


 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czyba raczej calkowite. Nie widze by ci jakikolwiek napletek zostal. Poboli i przestanie. Musi sie wszystko na nowo porozciagac.
 

Stuu

New member
Nie... Jest częściowe. Fotki robiłem w czasie erekcji. W spoczynku zakrywa rowek zażołedny
 

Stuu

New member
No jak rozciągam to troszkę pęka... I jest lipa... Ale widzę że z każdym dniem coraz mniej czuje bol. Smaruje obecnie żelem sutricon
 

Stuu

New member
Smaruję żelem silikonowym na blizny. Masuję. Jest lepiej. Tylko w miejscu gdzie był szew na wędzidełka jest gulka. Boli przy dotyku. Wydaje mi się że został tam w środku kawalek szwu. Mam nadzieję że się wchlonie
 

Podobne tematy

Do góry