• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu - brak opatrunku

Wasp1992

New member
Hej,

Jestem parę godzin po zabiegu u dr. Łykowskiego (plastyka napletka plus przedłużanie wędzidełka). Wszystko wygląda bardzo dobrze, brak krwawienia i opuchlizny. Niewielki ból - szczypanie. Dr. powiedział że wygląda to na tyle dobrze, że nie muszę nosić opatrunku. I pytanie czy na wszelki wypadek nie lepiej go na noc założyć ?

Pozdrawiam
 

Wasp1992

New member
Dzięki, miałbym jeszcze jedno pytanie? Czy to normalne dzien po zabiegu przedłużenia wędzidełka + plastyka, że nie jestem w stanie odciągnąć napletka ? Jest trochę opuchnięty i boli jak chce w pełni odciągnąć. Zakładam, że trzeba poczekać
 

mati12

Well-known member
Zależy jak długo będzie opuchnięte każdy przypadek jest inny póki jest opuchnięte zaleca się noszenie do góry
 

mati12

Well-known member
2 dni po zabiegu rowerem do pracy jeździłem fakt ze nie daleko ale jednak wydaje mi się że to sprawa bardzo indywidualna jednak nie forsował bym się zbytnio w pierwszym 1-2tyg zawsze możesz lekarza podpytać na wizycie kontrolnej
 

Podobne tematy

Do góry