Po zabiegu - 5. dzień

wad90

New member
Siema wszystkim :) !

Zdecydowałem się dziś napisać i podzielić fotami, bo sam nie wiem czy wszystko idzie w dobrym kierunku po zabiegu. Ze stulejką uporałem się w piątek 06.06, a więc dziś mija pięć dni.

Zostałem na obserwacji w szpitalu do soobty, byłem na kontroli w poniedziałek. Doktor powiedział, że wszystko goi się rewelacyjnie i teraz tylko czekać. Przez pierwsze trzy dni nosiłem opatrunek, na początku krwawiło (przyklejał się do ran :/ ), teraz przestało. Na chwilę obecną przemywam całego penisa bieżącą wodą z mydłem, czasem spryskuje Octeniseptem. Takie mam zalecenia od lekarza.

Najbliższa kontrola 23 czerwca, chyba że coś będzie działo się wcześniej, to mam dać znać. Poniżej zamieszczam cztery zdjęcia, jakość nie najwyższych lotów, ale widać cokolwiek. Oponka pozabiegowa wyskoczyła przedwczoraj i się utrzymuje na tym samym poziomie, nie powiększa się. I co myślicie, jest ok czy mam się czymś niepokoić ?

HTML:
http://zapodaj.net/077078d0ceb6f.jpg.html
HTML:
http://zapodaj.net/92b1464381f99.jpg.html
HTML:
http://zapodaj.net/ae8036b1a776f.jpg.html
HTML:
http://zapodaj.net/b8b39923ac744.jpg.html
 

sabciow

New member
Witaj
Wygląda że wszystko ok.
A u kogo robiłeś zabieg?
Wygląda mi to na styl low&tight czy taki miał być?
Ja dopiero 10 lipca jadę do Poznania na zabieg całkowitego low&tight do dr Tondla
Pozdrawiam
Seba
 

wad90

New member
Zabieg robiłem w rzeszowskim szpitalu, nic nie płaciłem. Czekałem na zabieg nieco ponad tydzień czasu i jestem w sumie zadowolony. Taaak, to styl low & tight :)

Najgorsze, że mnie ten zabieg uziemił. Normalnie czas spędzam bardzo aktywnie, dużo gram w tenisa, siatkówkę, a teraz trzeba uważać na to, jak się chodzi. Dziś postanowiłem wybrać się na miasto, wróciłem przed chwilką. Patrzę, a tam mój mały lekko krwawi z ranki pod samą główką. No nic, faktycznie trzeba się w pierwsze dni oszczędzać.

10 lipca, to troszkę czasu, ale warto czekać i pozbyć się wreszcie problemu :)
 
Do góry
TOPlist