• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po wydłużeniu wędzidełka- ciasny pierścień..

cichy13

Active member
Witam, tydzień temu miałem zabieg wydłużenia wędzidełka i liczyłem że pomoże to w przechodzeniu żołędzia przez dość ciasny pierścień... Teraz jak ściągam i myje żeby dbać o higienę, niejednokrotnie gdy spuściłem naplet niżej to mi się po prostu zablokował i nie chciał wrócić... Musiałem się trochę namęczyć. Ten ciasny pierścień to stulejka częściowa raczej co nie? Słyszałem, że można to rozciągnąć ćwiczeniami ale nie mam już siły do tego, psychicznie mnie to wykończy.. czuję się jak gówno a nie jak facet. W poniedziałek jestem umówiony na wizytę i chyba powiem, że chce obrzezanie całkowite. Zdjęcia oczywiście we flaku bo we wzwodzie nie mogę póki co. Co myślicie? Dzięki za wszystkie odpowiedzi bo już nie mam siły do tego...
 

cichy13

Active member
latek777 a po jakim czasie będę mógł zrobić zabieg obrzezania jeśli jutro minie tydzień od wydłużenia wędzidełka? taki termin jaki bym mógł mieć to 22 sierpnia po rozmowie z panią z rejestracji (wizyta u urologa 8 sierpnia). Zgodzi się na ten zabieg żeby był 22 sierpnia?
 

mati12

Well-known member
Pierwsze to znajdź dobrego urologa bo jeżeli ten który robił ciebie wezidełko nie zasugerował że coś jest nie tak to bym się zastanowił czy do niego się udać
 

cichy13

Active member
Kwestia czy jak jeden zabieg był 29 lipca to ten drugi będzie mógł się odbyć 22 albo 29 sierpnia... ? Oczywiście prywatnie. Zależy mi na czasie bo już nie ma siły, psychika mi siadła.
 

mati12

Well-known member
Udaj się na konsultację do lekarza on określi kiedy możesz mieć przeprowadzony kolejny zabieg my nie jesteśmy lekarzami i tak jak wyżej Nie przesadzaj Teraz użyłeś bez jakiejkolwiek ingerencji to wytrzymasz w razie czego miesiąc dwa
 

nope

Well-known member
Ja to nie ogarniam jednej rzeczy. Miales temat juz i nawet pisales do mnie. Chciales zrobic obrzezanie ale nie wiedziales czy robic bo rzekomo nie miales problemow z napletkiem. Teraz piszesz ze liczyles ze to pomoze na ciasny pierscien. Cza bylo tak odrazu napisac i wstawic foty to bym ci inaczej odpowiedział na pytania. Pewnie juz bys siedzial obrzezany z zalatwionym problemem. Teraz musisz poczekac az sie wygoisz i zabliznisz dobrze. Potem dopiero zabieg obrzezania. Zalecam ostrożne wybieranie lekarza i nie ma co zalowac na kilometrach.
 

Podobne tematy

Do góry