• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po usunięciu wędzidełka nadal za ciasno

Dawix

New member
Cześć, 3 tyg temu lekarz usunął mi wędzidełko, ponieważ podejrzewał, że to może powodować problem ze ściągnięciem napletka podczas wzwodu.
Wędzidełka nie ma, a napletek podczas wzwodu schodzi tylko do połowy główki, w spoczynku schodzi bez problemu, ale jest widoczne zwężenie jak na zdjęciach.
Waszym zdaniem jest jakaś inna możliwość, żeby to poprawić poza obrzezaniem?
 

Dawix

New member
Zdjęcia w spoczynku ze zwężeniem:
 

nope

Well-known member
Możesz wybrać plastyke ale może się nie udać. Ja bym bral obrzezanie i spokój na cale zycie
 

RTHadzaj

Active member
Tu jest ewidentne zwęzenie napletka... nie wiem co za baran mogl ci proponowac wyciecie samego wedzidelka, jak bylo za krótkie to razem z napletkiem obrzezanie, przeciez to widac ze jest ciasno heh
 

Dawix

New member
Za wędzidełko płaciłem 500, operował polecany w kielcach dr Sławek.
Byłem u lekarza, zalecił mi stosowanie maści diprolene przez miesiąc. ponieważ uważa że to pomoże rozciągnąć napletek. Ewentualnie po tym czasie, gdyby było coś nie tak zaproponował plastyke.
 

Trolo

Well-known member
Już dieselpower zwrócił uwagę, że wstawiłeś zdjęcia w spoczynku, a problem dotyczy wzwodu więc równie dobrze mogłeś wstawić zdjęcie pięty to samo byśmy wywnioskowali.
Widać, że masz jeszcze szwy. Pytanie czy są to rozpuszczalne czy musisz iść usunąć?
Stosujesz maść i coś jeszcze robisz? Jak ćwiczysz rozciąganie napletka? Czy tylko smarujesz i liczysz na to że maść zrobi swoje?
Zsuwasz do połowy żołędzia i co dalej się dzieje? Boli? Pierścień jest na tyle ciasny, że nie pozwala zsunąć napletka? Opisałbyś jakoś swoje odczucia, albo wstawił zdjęcia.
Do tej pory we wzwodzie nie zsuwałeś nigdy napletka?
Jak widzisz jest tyle niewiadomych bez których nie da się nic zbytnio powiedzieć.
 
Do góry