• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po przyspieszonej wizycie - pytania.

tarczynnn

New member
Witam. Jestem już po przyspieszonej wizycie (początkowo miałem mieć 22 marca ale wczoraj zadzwonili czy mogę dziś i bardzo mi to pasował). Z 5 min zajęła mi wizyta u dr Gugały - opowiedziałem co i jak a potem doktor tylko sprawdził. Oczywiście obrzezanie - czy się zgadzam? Nie mam wyboru więc tak.
Zabieg 21 marca - mam nadzieję, że nie spękam i pójdę!
Mam tylko dwa pytania:
1. Czy zabieg odbywa się w tym samym miejscu co przyjmował mnie lekarz (Centrum Medyczne Mazovia ul. Ciołka 30) ?
2. Mam skierowanie na oddział urologii - operacja stulejki. Czy to oznacza, że chodzi o samą stulejkę a wędzidełko mam w porządku? Zapomniałem zapytać a lekarz sam mi za dużo nie mówił.
 

mibrod

New member
tarczynnn napisał:
1. Czy zabieg odbywa się w tym samym miejscu co przyjmował mnie lekarz (Centrum Medyczne Mazovia ul. Ciołka 30) ?
2. Mam skierowanie na oddział urologii - operacja stulejki. Czy to oznacza, że chodzi o samą stulejkę a wędzidełko mam w porządku? Zapomniałem zapytać a lekarz sam mi za dużo nie mówił.
Ad1. Tak odbywa się w tym samym miejscu - sala operacyjna to te drzwi na przeciwko wejścia.
Ad2. Skierowanie to tylko formalność wymagana przepisami. O tym co będziesz miał robione zdecyduje lekarz przez zabiegiem. Jeśli się nie mylę (poprawcie mnie jeśli tak) to przy obrzezaniu wycinają i wędzidełko. Przy zapisie na zabieg prosiłeś o jakiegoś konkretnego lekarza?
 

kristofer87z

New member
Na forum są ludzie, którym wędzidełko wycinali, jak i tacy, którym zostawili...
Co szpital to obyczaj ;-)

Jak lekarz będzie kontaktowy, to pewnie się będzie dało ponegocjować.

Ja bardzo poważnie myślę nad obrzezaniem - tylko póki co goi się u mnie rana po korekcie skrzywienia.
Gdybym miał wybierać, to wybrałbym wycięcie wędzidełka, bo jak próbowałem chodzić z odsłoniętym napletkiem, to wszystko było ok, prócz bólu wędzidełka - tarło o bieliznę.

Pozdrawiam :)
 

tarczynnn

New member
mibrod napisał:
tarczynnn napisał:
1. Czy zabieg odbywa się w tym samym miejscu co przyjmował mnie lekarz (Centrum Medyczne Mazovia ul. Ciołka 30) ?
2. Mam skierowanie na oddział urologii - operacja stulejki. Czy to oznacza, że chodzi o samą stulejkę a wędzidełko mam w porządku? Zapomniałem zapytać a lekarz sam mi za dużo nie mówił.
Ad1. Tak odbywa się w tym samym miejscu - sala operacyjna to te drzwi na przeciwko wejścia.
Ad2. Skierowanie to tylko formalność wymagana przepisami. O tym co będziesz miał robione zdecyduje lekarz przez zabiegiem. Jeśli się nie mylę (poprawcie mnie jeśli tak) to przy obrzezaniu wycinają i wędzidełko. Przy zapisie na zabieg prosiłeś o jakiegoś konkretnego lekarza?

Tak. Poprosiłem również od dr Gugałe.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry