• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po poprawce u Tondel, opinia o Ruciński, jak zapobiegać oponce? #oponka

Kamien7

New member
Witajcie grupowicze!
Trochę tęskniłem za tym forum ale źle przeprowadzony pierwszy zabieg sprawił, że przez najbliższy miesiąc znów tu będę witał

Mała historia:
Pierwszy zabieg pod koniec stycznia zeszłego roku, zabieg wykonany w Gdańsku przez Artura Rucińskiego, na temat szycia nie będę się wypowiadał, jakość zabiegu widać w poprzednich postach. Co ciekawe, lekarza tego poprosiłem o obrzezanie całkowite a dostałem częściowe 😂

Poprawka:
W czwartek u Dr. Tondel. Już w nowej cenie: 3.000 zł ale warto. Dopiero teraz, dwa dni po widzę jak wygląda dobrze wykonana robota, krwawienia praktycznie brak, bardzo dobrze wykonane szycie, poprosiłem o pozostawienie tej małej części napletka, i tak też zabieg został wykonany. Bólu w przeciwieństwie do poprzedniego brak, już dziś miałem normaly dzień na uczelni.

I teraz pytanie:
Jak to jest z tą oponką, kiedy się jej najbardziej mogę spodziewać i jak zapobiegać? Doktor wspomniał, że jak się pojawi to bardziej dociskać. A co powiedzą na to bardziej doświadczeni? Da się zapobiegać jakoś?
 

MarcinBbb

Member
Dr Tondel zaszalał z nowa ceną, ale przynajmniej daje gwarancje ze będzie dobrze się goić i wyglądać.
Z oponką przy całkowitym raczej nie powinno być problemu.
 

Kamien7

New member
Dr Tondel zaszalał z nowa ceną, ale przynajmniej daje gwarancje ze będzie dobrze się goić i wyglądać.
Z oponką przy całkowitym raczej nie powinno być problemu.
Cena jest adekwatna do jakości nie ma no przy najmniej taki mam wrażenie po pierwszej zmianie opatrunku, małą część napletka mam zostawioną na swoje życzenie, dlatego oponka jako tako może wystąpić i jakby tu jej zapobiec?
 

nope

Well-known member
Ciezko zapobiec. Mozna jeść aescin bo poprawia krążenie i jednak ten odpływ limfy moze byc lepszy ale to tylko taka profilaktyka w tym wypadku i aescin trzeba lykac wczesniej dużo. Jedyne co rób to opatrunki dobre. Ale nie rób uciskowych bo można przesadzić. Takie "przylegające" bym to nazwał.
 

toastt

Well-known member
3000 zł za obrzezanie to dużo, ale wolałbym raz zapłacić tyle i mieć zabieg zrobiony zgodnie ze sztuką i estetyczną bliznę, niż iść do konowała i skończyć z oponką albo blizną jak po kontakcie z maszynką do mięsa. Dentysta też kasuje głównie za swoje umiejętności i doświadczenie i niejeden narzeka, ale idzie bo nie ma wyboru.
 

3xcięty

Active member
3000 zł za fachowo wykonaną robotę u najlepszego lekarza w Polsce to zrozumiała cena.. Trzeba wziąć pod uwagę, że z penisem będzie się chodzić do końca życia..
 

Kamien7

New member
Jutro stworze nowy temat albo tu fotki wrzuce jak to wyglada po 3 tygodnich, nie powiem entuzjazm trochę opadł, myślę że jest lepiej niż było ale to sam każdy oceni.
 

Podobne tematy

Do góry