• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po podcięciu wędzidełka

Trolo

Well-known member
Jak długo się to utrzymuje? Może to jakieś mechaniczne uszkodzenie ? Boli, piecze? Lek to widział?
 

rafakol

New member
długo koło 2 lat już , nie mam pojęcia powstało po zabiegu i tak sobie jest , nie boli nie piecze tylko przy dotknięciu takie kłucie z drugiej strony go nie odczuwam lekarz stwierdził że to zapalenie cewki ale leki nic nie pomogły a nie ma żadnych objawów który by na zapalenie wskazywało więc zła diagnoza , może to jakieś uszkodzenie po zabiegu nie wiem właśnie
 

rafakol

New member
chce się tego pozbyć ponieważ dziewczyna myślała że to jakaś grzybica, na żywo w przyciemnionym pokoju wygląda to dużo gorzej niż na zdjęciu
 

aklo24

New member
Dzień dobry. Przed zabiegiem wydłużania wędzidełka miałem podobny problem. W moim przypadku wystąpiło chemiczne zapalenie cewki. Zmiana mydła na hipoalergiczne z firmy biały jeleń mi pomogło i po paru dniach zaczerwienienie zeszło. Z zdjęcia które Pan wysłał nie wydaje mi się żeby miał Pan problem z grzybicą (aczkolwiek nigdy nie miałem, więc dla świętego spokoju może się Pan spytać lekarza).
 

rafakol

New member
witam dziękuję za odpowiedzi u mnie natomiast wystąpiło po zabiegu może to jakieś zapalenia po zabiegowe nie mam pojęcia. Mydło zmieniłem już jakiś czas temu na jelenia ale nie pomogło , czy miał pan jakieś objawy związane z tym zaczerwienieniem? u mnie tylko dziwne uczucie jakby ból przy dotyku nawet delikatnym , po drugiej stronie w tym samym miejscu bez zaczerwienienia nie ma takiego uczucia jest dużo lżejsze , u dermatologa byłem raz stwierdził że to grzybica niestety się pomylił miałem wrażenie że niezbyt się tym zainteresował szybko stwierdził że to grzybica a 100zł za 3min roboty zabrał nie wiem czy jest sens chodzić po tych lekarzach. Chyba że znacie jakąś dobrą stronę z dermatologiem online może być płatny.
 

kaolik98

Well-known member
Jeszcze raz opisz swoje objawy związane z tym pieczeniem. Ja jestem 20 dni po zabiegu i od kilku dni piecze mnie cewka moczowa. Lekkie zaczerwienienie jest, wędzidełko lekko boli gdy przemywamy pod ciepłą wodą. Wędzidełko na samym szczycie, taki kawałeczek lekko się rusza przy dotyku. Dwa szwy zostały, może to dlatego podrażniają żołądź.
 

rafakol

New member
u mnie właśnie nie ma żadnych objawów tylko dziwny ból przy dotyku zaczerwienienia , a u ciebie to może być zapalenie cewki pozabiegowe skoro masz takie objawy ale pewności nie mam.
 

kaolik98

Well-known member
Też mi się tak wydaje. Wzwody są, sikam normalnie, tylko to pieczenie cewki nieszczęsne i czasami parcia po oddaniu moczu, pewnie też z tym związane. Tak samo jak ty - boli przy zaczerwienionym miejscu. Ja myślę, że to jeszcze się goi po prostu, tam wewnętrznie i może to być clue wszystkiego. Stosuję maść przeciwgrzybiczą, codziennie myję pod ciepłą wodą białym jeleniem... Hm... Chcę miec to już za sobą. U mnie się lekko rusza fragment wędzidełka. Nie wiem czy to się wchłonie/zablizni, jak myslisz? [Patrz zdjęcie]: Myślę, że musimy dać sobie czasu i to przeczekać.
 
Na zdj wyglada tak jak by nie zagoilo sie i byla otwarta rana. Moze to miejsce nie moze sie u Ciebie odbudowac, czy cos? To zaczerwienione miejsce wytwarza jakas rope, czy jakas inna substancje?
 

kaolik98

Well-known member
Na zdj wyglada tak jak by nie zagoilo sie i byla otwarta rana. Moze to miejsce nie moze sie u Ciebie odbudowac, czy cos? To zaczerwienione miejsce wytwarza jakas rope, czy jakas inna substancje?
Żadnej ropy nie wytwarza ani innej substancji. Po prostu tak to wygląda po szyciu, mały fragment wędzidełka tak został. Zostały jeszcze 3 szwy, które przy ściąganiu napletka mogą podrażniać żołądź, może to dlatego.
 

rafakol

New member
Też mi się tak wydaje. Wzwody są, sikam normalnie, tylko to pieczenie cewki nieszczęsne i czasami parcia po oddaniu moczu, pewnie też z tym związane. Tak samo jak ty - boli przy zaczerwienionym miejscu. Ja myślę, że to jeszcze się goi po prostu, tam wewnętrznie i może to być clue wszystkiego. Stosuję maść przeciwgrzybiczą, codziennie myję pod ciepłą wodą białym jeleniem... Hm... Chcę miec to już za sobą. U mnie się lekko rusza fragment wędzidełka. Nie wiem czy to się wchłonie/zablizni, jak myslisz? [Patrz zdjęcie]: Myślę, że musimy dać sobie czasu i to przeczekać.
u mnie czas nic nie dał zaczerwienienie zostało z tym że ty masz inaczej niż ja u ciebie nie ma takiego mocnego zaczerwienienia może ci się to wygoi z czasem
 

Podobne tematy

Do góry