• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po plastyce stulejki i wędzidełka 3 dzień - pytanie

nope

Well-known member
No ciezko powiedziec. W takim czasie po zabiegu to rozne rzeczy sie dzieją. Zobaczysz za miesiac co to będzie i jak się sprawy beda miały. Narazie pilnuj zeby rana się dobrze zagoiła i dbaj. Potem zobaczysz co dalej.
 

MK12

Member
Na cewce miałem strupa po zabiegu, odpadł przy sikaniu po 3 dniach i teraz mam tam zaczerwienione, z czego to może być?
 

MK12

Member
I jeszcze jedno pytanie.. Bo na dzień dzisiejszy najbardziej wrażliwa i sprawiającą dyskomfort jest ta oponka podczas chodzenia czy schylania. Czy np za miesiąc oponka może być podobnych rozmiarów ale już nie będzie taka wrażliwa i nie będę odczuwał żadnych "bólów" Przy zwyklych czynnościach ?
 

NapletonBonaparte

Active member
Coś się tam zahartuje, ale to wewnętrzny, masz tam sporo "czucia".

Jestem NIEobrzezany i jak obciągnę i założę gacie i się przejdę po mieszkaniu to też bardziej czuję wewnętrzny niż żołądź. Tylko ja nie mam nadwrażliwości, Ty tak.
 

MarcinLca

Member
I jeszcze jedno pytanie.. Bo na dzień dzisiejszy najbardziej wrażliwa i sprawiającą dyskomfort jest ta oponka podczas chodzenia czy schylania. Czy np za miesiąc oponka może być podobnych rozmiarów ale już nie będzie taka wrażliwa i nie będę odczuwał żadnych "bólów" Przy zwyklych czynnościach ?
Po 1. To nie oponka tylko wywinięty wewnętrzny.
Po 2. Nadwrażliwość Ci minie :)
 

MK12

Member
Tak to wygląda po 10 dniu.
Od dołu za wedzidelkiem jest mała rana i pewnie tam się będzie goić najdłużej ale opuchlizna coś już zeszła. Co sądzicie?
 

nope

Well-known member
Z dołu ci delikatnie szew puscil dlatego taka ranka ale się zagoi bez problemu. Dbaj o higiene i zeby nie bylo żadnego zakażenia i będzie ok.
 

MK12

Member
Musiała by być bardzo zaniedbana ta higiena żeby było zakażenie tak mi się wydaje, przy czym biorę jeszcze antybiotyk
 

MK12

Member
Aktualizacja po 15 dniu wygląda to tak
Wydaje mi się że jest coraz lepiej, opuchlizna pomału schodzi jak i wrażliwość.
 

MK12

Member
Jak to nie ma poprawy? Z góry napletek wewnętrzny już praktycznie jest pod skóra jedynie z dołu jest wielka opuchlizna jeszcze i nie umiem nałożyć napletka.. Może na chama daloby radę ale czekam aż się zagoi ta rana po puszczonym szwie. Ale patrząc na zdj jest poprawa moim zdaniem
 

MK12

Member
Nie będę tego robić na chama jak mam tam jeszcze nie zagojona ranę.. Za pare dni powinny szwy puszczać i też będzie łatwiej..
 

Podobne tematy

Do góry