• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po operacji wędzidełka

Trolo

Well-known member
Raczej wycięte czy usunięte na jedno wyjdzie. Jeżeli byłoby tylko przecięte i zszyte, to powstałby grzebień i wyglądałoby to bardzo nieestetycznie. Dlatego musi zostać usunięta część wędzidełka, żeby nie wystawała ponad wysokość żołędzia.
Jeżeli masz podobnie jak na zdjęciach wcześniej to do urologa i na zabieg. Nie ma co się stresować serio!
 

Aart

New member
Wędzidełko zostało całkowicie usunięte. Przeszedłem zabieg 2.5 miesiąca temu i mam dokładnie tak samo. Uważam, że to jest lepsze rozwiązanie od częściowego podcięcia, ponieważ nie trzeba się teraz martwić o to czy wystarczająco zostało wydłużone :)
Teraz już z górki :)
 

QQrydza

Member
Wędzidełko zostało całkowicie usunięte. Przeszedłem zabieg 2.5 miesiąca temu i mam dokładnie tak samo. Uważam, że to jest lepsze rozwiązanie od częściowego podcięcia, ponieważ nie trzeba się teraz martwić o to czy wystarczająco zostało wydłużone :)
Teraz już z górki :)
Czyli u mnie jednak usunięte? Może to i lepiej
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wstaw zdjecie z teraz bo posługujesz sie caly czas zdjeciem sprzed kilku miesiecy. W październiku tez wkleiłeś to samo foto.
 

Oreo134

Member
Ja dopiero tydzień temu sie dowiedziałem, że jest coś takiego jak za krotkie wędzidełko,a mam 19 lat. I oczywiście mnie musi ten problem dotyczyć.😣
 
Do góry