• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po operacji przepukliny

Mariusz40

New member
Miałem taki problem z prawym jądrem że samo przesuwało się do góry brzucha gdzie blokowało się dostać wysoko co przeszkadzało i było niekomfortowe gdy penis był w spoczynku gdzie raz na jakiś czas musiałem je sam przesuwać na miejsce dłonią ale w większości przypadków po chwili samo schodziło na dół. Natomiast podczas pełnej erekcji całkowicie inaczej to wyglądało jądro po tym jak się przesunęło do góry zostawało i blokowało się co przy każdym ruchu pchnięciu podczas stosunku, oraz każdym ruchu dłoni w trakcie masturbacji było uderzane przyciskane co sprawiało ból oraz było uciążliwe. W trakcie spoczynku moja moszna była mocno nierówna z powodu różnicy między prawym a lewym jądrem która wynosiła około dwóch centymetrów różnicy. Okazało się że było to spowodowane przepuklina pachwinowa z tym że chirurg który wykonywał operację powiedział że pierwszy raz spotyka się z taką sytuacją związana z jądrem żeby tak się zachowywało , kilka dni temu przeszedłem operację lekarz poradził sobie z tym co się działo jestem trochę obolały i spuchnięty ale zadowolony z efektu w szczególności z tego jak teraz dobrze wygląda i prezentuje się moszna która jest symetryczna , jądra natomiast są ułożone idealnie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry