• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po operacji plastyki wędzidełka - odkryta żołądź?

guioch

New member
Witam. W ubiegłym tygodniu miałem operacje plastyki wędzidełka. Lekarz po operacji powiedział zeby penisa trzymać normalnie tak jak do tej pory robiłem czyli skierowanego w dół. Tylko że mam obawy że napletek może z powrotem trudno sie odprowadzać tak jak to bylo przed operacja. Na razie chodze tak jak lekarz powiedział. Czy tak dalej chodzic czy jednak z odkrytym?

Podczas erekcji napletek nadal sam nie schodzi, ale juz jak ręką pomoge to nie ma problemu, tylko jest tak samo nadwrażliwa żołądź jak przed zabiegiem. Czy to normalne?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wrażliwość nie ma nic wspolnego z plastyka wedzidelka. Tak samo to czy napletek bedzie zalozony czy nie. Przecięcie wedzidelka nie ma nic z napletkiem i z tym jak bedzie sie zachowywal po wygojeniu wedzidelka.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak napletek nie schodzil bo jest za ciasny to dalej nie będzie schodzić bo dalej bedzie ciasny. Jeżeli problem lezal tylo po stronie wedzidelka to powinno byc lepiej po zabiegu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry