• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu

Mr.Black

New member
Witam. Chciałbym się was zapytać czy wszystko jest ok i nie mam się czym martwic. Zabieg był wykonywany 3 dni temu. Ogólnie nic mnie nie boli wszystko jest według mnie ok a jak z waszą opinią będę spokojniejszy.



Wiem ze zdjęcia są może mało widoczne jak coś to postaram się zrobić wieczorem nowe dokładniejsze ale może ktoś mi coś już powie i mnie uspokoi. Bo wizyta kontrolna wedle lekarza jest nie potrzebna no chyba ze by się coś działo ale ja szczerze nie odczuwam żeby było coś nie tak dlatego proszę was o pomoc.
 

Mr.Black

New member
Dziękuję za odpowiedź człowiek czuję się spokojniejszy że jak na razie ładnie to wygląda. Oby dalej obyło się bez komplikacji.
 

Mr.Black

New member
Przepraszam za post pod postem ale nie mogę edytować poprzedniej wiadomości.
Powiedzcie bo martwi mnie jedna rzecz a mianowicie ta biała konsystencja nawet nie wiem dokładnie jak to nazwać. Czy to normalne czy jest się czymś martwic?

 

Mr.Black

New member
Flader dziękuje Ci za odpowiedz.
Aktualizacja po zabiegu 8 dni jest się czym przejmować czy idzie w dobrą stronę? Nic nie boli wycieków krwi też praktycznie nie ma nieraz od strony wędzidełka jest na gazie ale to bardzo sporadycznie i parę kropelek uważam że to normalne. Jedynie obawy mam co do opuchlizny ale rozumiem że potrzeba czasu. Pytanie jeszcze czy obawiać się tego czegoś ze zdjęcia nr 1 oraz 4(troszeczkę niewidoczne postaram się wieczorkiem zrobić nowe przy zmianie opatrunku jeśli będzie taka potrzeba.) Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.

 

Mr.Black

New member
Witam. Aktualnie jestem 16 dni po zabiegu w 13 dzień puścił szew w okolicach wędzidełka troszeczkę krwi się polało(przez wzwód)mam nadzieje że się to wszystko ładnie zrośnie. Mam 2 pytania a mianowicie chodzi mi o tą wydzielinę nie jest to ropa bo jest bezzapachowa ale czy musi jej się tyle pojawiać czy jest to jakaś oznaka którą powinien zobaczyć lekarz? A 2 pytanie to poniżej szwów mam na około penisa tak jakby twardą opuchliznę najbardziej jest wyczuwalna przy wzwodzie czy ona po jakimś czasie zejdzie? Szwy do tego czasu mam prawie wszystkie może z 4/5 sztuk wyleciało.

Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedz i pomoc.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wygląda spoko. To żółte to zarastanie rany ziarniną. W tym miejscu rozeszła Ci się, ziarnina wypełni i się zagoi więc tego nie ruszaj przypadkiem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S 3 dni po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 6
N Kilka dni po obrzezaniu całkowitym Stulejka 1
M Tydzień po obrzezaniu. Stulejka 2
P 6 dzień po obrzezaniu Obrzezanie 1
F Rana po obrzezaniu Obrzezanie 1

Podobne tematy

Do góry