• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu

abdealuk

New member
Cześć, jestem jakieś 50 godzin po obrzezaniu całkowitym a na żołędziu wokół ujścia cewki moczowej pojawiły mi się jakieś pęcherzyki podobne jak po oparzeniu, miał ktoś coś podobnego? lekarz mówi że wygląda to dobrze ale widział tylko zdjęcia nie zabójczej jakości.
Druga sprawa po jakim czasie braliście pierwszą kąpiel bo mam małe obawy, do tej pory tylko pryskam octaniseptem i staram się przecierać gazami przy każdej zmianie opatrunku.
No i oddawanie moczu to też jakiś koszmar, albo kilka strumieni albo konewka, nie zdarzyło mi się jeszcze żebym nie musiał podłogi wycierać plus pieczenie po prawie każdym oddaniu moczu
 

mati12

Well-known member
Jeżeli chodzi o oddawanie moczu najlepiej sobie usiąść na WC unikniesz wtedy niepotrzebnego sprzątania co do kąpieli zawsze możesz sobie nałożyć na opatrunek prezerwatywę żeby chronić przed zachlapaniem póki co delikatnie przemywaj piana z szarego mydła i używaj Octenisept rano i wieczór starczy jeżeli chodzi o pęcherzyki może to być jakieś uczulenie ciężko tak te zdjęcia stwierdzić
 

mati12

Well-known member
Nieprzyjemny zapach może świadczyć o tym że dało się jakieś zakażenie ropa ale to by było chyba zbyt szybko skoro jesteś 50 godzin po zabiegu może uda ci się zdjęcie wrzucić tutaj?
 

mati12

Well-known member
Z octaniseptem trzeba ostrożnie rano i wieczorem starczy- Jak będziesz używać to zasłoń czymś żołądź żeby nie po tych bąbelkach kiedy masz wizytę kontrolna?
 

abdealuk

New member
prowadzący mowił ze kontrolnej nie przewiduje zazwyczaj, chyba, że zachodzi taka potrzeba.
Dzisiaj wysyłałem mu te zdjęcia, powiedział ze wygląda dobrze i żeby za pare dni wysłać kolejne
 

abdealuk

New member
dla potomnych zalecam kąpiel, właśnie wziąłem pierwszą po dwóch i pół dnia po zabiegu, pomogło fizycznie i psychicznie
 

abdealuk

New member
Jeszcze mam pytanie czy można wziąć kąpiel z opatrunkiem aby ten łatwiej schodził bo dużo zabawy ze zdejmowaniem jest szczęgólnie w okolicy wędzidełka
 

abdealuk

New member
No i pytanie o nocne erekcje bo to też tragedia jakaś, budzę się co godzine czy dwie ze wzwodem i bólem. Pierwszej nocy ze 4 godziny spałem łącznie dziś udało się około 6
 

nope

Well-known member
Ja opatrunek zdejmowalem w ten sposob ze wchodzilem pod prysznic i sie myłem i w tym czasie opatrunek namókł że swobodnie sobie go zdejmowałem. Mi odziwo lekarz na kąpiele zezwolił po 2 tyg a pod prysznicem nie kazal łać bezpośrednio po wacku tylko woda miała jakby spływać z ciała na niego.
Nocne erekcje norma nic nie poradzisz. Wylej sie bezposrednio przed spaniem i jak sie obudzisz to to samo zrób tez najlepiej. Mi pomagało. Rozne ludzie tu patenty mieli. Jedni stawali na płytki zimne i też opadał.
 

Trolo

Well-known member
Na nocne wzwody ciasne opatrunki, to nie będzie tak bolało i mniejsze ryzyko rozerwania szwów. Co do pęcherzyków to może taka wrażliwość żołędzi na nowy świat. Ocetnisept proponuję rzadko tak jak nope pisał 2-3x dzienie - mógł on też spowodować te pęchrzeyki. Umyć to by się wypadało bo pomimo, że psikasz octeniseptem to i tak nie umyjesz tak jak to zrobi mydło. Trzeba go normalnie dotykać przy myciu szybciej pozbędziesz się nadwrażliwości.
 

abdealuk

New member
Za 12 godzin będzie tydzień od zabiegu, większość początkowych problemów poszło w niepamięć, jednak (pod prąciem?) wciąż jest opuchlizna w kształcie pierścienia, czy to ta słynna oponka czy zwykła opuchlizna?
 

abdealuk

New member
Martwią mnie też kulki skórne przy wędzidełku, to zniknie, wchłonie się lub chociaż zmniejszy? czy jedyna opcja pozbycia się tego to cięcie?
 

Podobne tematy

Do góry