• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu

Takinamaxa

New member
Witam miałem obrzezanie w poniedziałek (tydzień) z rany mi nie krwawi jest jakaś opuchlizna pod i po lewej ale pewno zejdzie mam natomiast inne pytanie przebywam przez ten czas w domu i mam problem z opatrunkami bo za każdym razem jak idę do toalety muszę ściągać opatrunek przykleja się do wedzidelka jest to cholerny ból i wczoraj nie zakładałem opatrunku latałem z nim na wierzchu po mieszkaniu czy mogę tak robić ? I w poprzednich nocach bardziej mnie chyba bolały nocne wzwodu w optrunkuni rano było więcej krwi spałem bez opatrunku na wierzchu i z nim i nie dość ze wzwód był mniej bolesny to krwi to były dwie kropelki małe na udzie jak myślicie dobrze robie ze chodzę po mieszkaniu bez ? I może jakieś porady co do tego żeby nienprzyklejalo się do wedzidelka bo myśle ze za każdym razem gdy odrywam opatrunek to zrywam naskórek i się wolniej goi czy to takie moje przemyślenia ?
 

Maciekj96

New member
Tez mam ten problem, ze mi sie ciagle skleja, a rane mam spora pod chociaz duzego krwawienia nie ma. Mialem zlep z zoledziem. W trakcie dnia chodzę bez ile moge. Mysle o kupnie opatrunku, ktory nie przywiera. Wyczytałem, ze sa takie. Jak nie masz krwi to mozesz smigac bez. Tylko w nocy uwazac. Chociaz po 7 dniach masz wstępnie zagojone.
 

Takinamaxa

New member
Co najdziwniejsze leżałem dzisiaj cały dzień na płasko oglądałem tv wstawałem tylko by zrobić jedzenie i do toalety miałem opuchliznę z trzy dni temu teraz mi zeszła .... z lewej strony a zazwyczaj każdy pisał ze jak się bierze do góry to znika ktoś tak miał ? I wyglada lepiej niż jak nosiłem bez opatrunku oczywiście nawet nie mam majtek latam na waleta po mieszkaniu raz na dzień pryskam jeszcze wędzidełko octi... a i co do nocnych wywodów był mniej bolesny i radzę spać skulonym na boku otworzyć mózg ścisnąć go trochę u dołu i uspokaja się
 

Takinamaxa

New member
Ktoś mi może napisać ile goi się to wędzidełko? bo reszta wyglada dobrze , pewnie jak wędzidełko się wygoi to przestanie się przyklejac opatrunek
 

Maciekj96

New member
Ktoś mi może napisać ile goi się to wędzidełko? bo reszta wyglada dobrze , pewnie jak wędzidełko się wygoi to przestanie się przyklejac opatrunek
Mi tez sie klei. Mam duza rane pod spodem. Zakup sobie opateunki nieprzywierajace lub taki zel alby sie nie sklejal. Lub chodz bez. Innego wyjscia nie ma.
 

Podobne tematy

Do góry