• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu - pierwsza noc problem

roffi1994

Member
Wybaczcie, że tak trochę sypię tymi zdjęciami, moglibyście zerkąć na drugie zdjęcie gdzie pokazane jest miejsce po wędzidełku? Imgur: The most awesome images on the Internet (jak na złość się lekko rozmazało ale widać, błyszczące miejsca to woda bo robiłem w trakcie płukania) Dziwnie to wygląda moim zdaniem, to powinno się tak goić? Takie szare jakby jest a chyba nie powinno?
Mam wrażenie, że opuchlizna nic a nic się nie zmienia i jeszcze ta oponka:/

Jutro mam wizytę kontrolną ale naczytałem się o niektórych lekarzach tutaj i już mam wrażenie, że mój lekarz odbębni co trzeba powie, że okej a tak naprawdę coś się będzie chrzanić.
 

roffi1994

Member
Wróciłem od lekarza, powiedział, że wszystko ładnie się goi, normalnie już myć. Szwy wypaść mają i powiedział, że w ciągu 2tygodni powinny wylecieć.

Rafaelo91 czy muszę już to zacząć robić? Dzisiaj pojawiła się mała plamka krwi na opatrunku z miejsca po wędzidełku także chciałbym dać jeszcze odpocząć, czy mogę zacząć np od następnego tygodnia? Nie będzie potem problemów, że gorzej będzie schodzić oponka?
 

roffi1994

Member
A w czymś mogę go też moczyć aby opuchlizna, oponka malała?
Czy teraz jak jest 8 dzień od zabiegu mogą mi jakoś "szkodzić" wzwody? Może nie ma długiej przerwy ale teraz w dzień mam częściej wzwody, opatrunek i plastry trochę zatrzymują, czuję lekki ból tylko w miejscu gdzie było wędzidełko i się zastanawiam czy może się coś jeszcze schrzanić, chciałbym też opatrunki odstawić niedługo i tutaj się zastanawiam co robić bo nie wiem czy dalej muszę ograniczać i starać się panować i uspokajać czy jak dojdzie do wzwodu to po prostu tak jak zawsze nic z tego sobie nie robić.

Co do moczenia/naciągania napletka to wszystko i tak zacznę robić od poniedziałku, nie chcę za bardzo tam jeszcze "grzebać" wrzucę wtedy też zdjęcia i powiecie czy jest okej.
 
Ostatnia edycja:

roffi1994

Member
Hej, dzisiaj jest 10 dzień od zabiegu. Moglibyście ocenić czy wszystko ładnie wygłąda? Hm ładnie to może nie ale czy goi się tak jak powinno.
Na drugim zdjęciu tam gdzie było wędzidełko na samym środku widać taką plamkę? czy coś koloru pomarańczowego, jak galaretka, co to może być? Mam się martwić? Z okolic tamtego miejsca lubi czasami pokrwawić w nocy ale to takie mini krwawienie które prawie w ogóle nie zostawia śladów, widzę tylko delikatną krew na penisie a na opatrunku nie ma nic prawie. Oponka chyba powoli maleje jak porównam z poprzednimi zdjęciami, nic na nią nie stosowałem jeszcze.
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

roffi1994

Member
Zapomniałem o jednym na moje pytanie czy szwy są rozpuszczalne lekarz powiedział, że nie, i że one będą wypadać (w ciągu 2 tygodni stracę) więc nie muszę nie wiadomo ile czasu moczyć ich aby wyleciały? Mogę się myć normalnie ale z tymi szwami moczenie długie wymagane nie jest?
 

roffi1994

Member
dzisiaj jest 10 dzień od zabiegu. Moglibyście ocenić czy wszystko ładnie wygłąda? Hm ładnie to może nie ale czy goi się tak jak powinno.
Na drugim zdjęciu tam gdzie było wędzidełko na samym środku widać taką plamkę? czy coś koloru pomarańczowego, jak galaretka, co to może być? Mam się martwić? Z okolic tamtego miejsca lubi czasami pokrwawić w nocy ale to takie mini krwawienie które prawie w ogóle nie zostawia śladów, widzę tylko delikatną krew na penisie a na opatrunku nie ma nic prawie. Oponka chyba powoli maleje jak porównam z poprzednimi zdjęciami, nic na nią nie stosowałem jeszcze.
Imgur: The most awesome images on the Internet

A jak to oceniacie? Zacytowałem swojego posta aby było wiadomo o co mi chodzi.
Dzięki Klaus za odpowiedź dotyczącą tych szwów.
 

roffi1994

Member
Co ja poradze, za dużo sie naczytałem tutaj :p Ale jak nic złego mi nie napisałeś to wychodzi na to, że jest okej więc mogę odetchnąć :D Źle już chyba nie będzie, a raczej nie powinno :p Z rady skorzystam heh poczytam sobie coś :D
 

roffi1994

Member
Dzisiaj jest 12 dzień od zabiegu. Czy mogę normalnie zacząć ćwiczyć tak jak to zawsze robiłem? Przytyło mi się i mnie to strasznie denerwuje, chciałbym wrócić do swojej poprzedniej wagi.

Opatrunku mógłbym już nie nosić, ból podczas wzwodów mialem tylko z powodu opatrunku bo wszystko się tam ściskało ale noszę go ze względu na to, że dzięki temu lepiej trzyma się on w górze w bokserkach.
 

roffi1994

Member
Mam pytanie, jak nosilem opatrunek to zauważałem, że oponka powoli się zmniejszała (chowała się) dzisiaj pozbyłem się opatrunku, (oczywiście nie obyło się dzisiaj bez wzwodów których raczej już tak nie pilnowałem) i zauważyłem, że oponka w miejscach gdzie się chowała wyszła. Czy to wina tych wzwodów? (chociaż pewnie tak, ale jak mam się pozbyć oponki jeśli po wzwodzie mi ona że tak powiem "wybija") Powinienem tego pilnować czy jednak nie? Nic mnie wtedy nie boli. Irytuje mnie fakt, że powoli wszystko znikało a nagle wygląda to tak jakby wracało do poprzedniego staniu. Zaznaczam, że penisa trzymam bez przerwy w górze.
Próbowałem naciągnąć jakoś napletek z oponką na główkę ale zaraz wszystko się zsuwa. Czy mogę nosić dalej opatrunek? Czy nie powinienem tego już robić? Może to głupie pytanie ale jak wszystko będzie owinięte to nie będzie problemu ze szwami które będą chciały już wypadać?
 
Ostatnia edycja:

roffi1994

Member
Hej, dzisiaj jest 15 dzień od zabiegu, szwy wciąż wypadają, martwi mnie ta cholerna opuchlizna. Czy to normalne że się trzyma przez tyle czasu? Czy jeśli mam jeszcze szwy to muszę dalej ograniczać wzwody czy jednak nie jest już to wymagane? Zdarzają się częściej i trudniej się ich pozbyć heh Załączam Zdjęcia do oceny sytuacji, moim zdaniem wszystko wygląda okej nie licząc właśnie tej nieszczęsnej opuchlizny/oponki. Coś stosować na tą opuchliznę czy czekać? Pisał mi ktoś o sodzie oczyszczonej ale nie wiem jak to przygotować, jakie proporcje, ewentualnie może coś innego niż soda mogę używać? Nasuwanie oponki na główkę nie wychodzi bo z jednej strony nasuwa się lepiej (tam jest opuchlizna i jakoś lepiej wtedy ta skóra się nasuwa) a z drugiej jest krócej bo jej nie ma się ale tak czy inaczej wszystko się od razu zsuwa. Wybaczcie za rozmazane zdjęcia. Imgur: The most awesome images on the Internet
 

roffi1994

Member
Ehh pozwoliłem sobie ulżyć bo nie dalem rady, wszystko delikatnie i bez żadnego bólu. A co do tej sody to myślałem, że do takich rzeczy jej się nie stosuje i naprawdę ona niczym nie szkodzi? Może cos dobrego ziołowego albo jakaś maść czy jeszcze na tym etapie maści nie są wskazane?
 
Ostatnia edycja:

roffi1994

Member
Hej, dzisiaj jest 19 dzień od zabiegu, moglibyście ocenić sytuację? Dla mnie dziwnie to wygląda najbardziej od strony wędzidełka. Oponkę staram się likwidować i powoli ucieka, tutaj dziękuję za radę użytkownikowi Rafaelo91. Podczas wzwodu to normalne, że jak jest oponka/opuchnięte to tak dziwnie rozciąga się skóra? Bo teraz wygląda to krzywo i mnie martwi. Imgur: The most awesome images on the Internet Coś mogę stosować aby szybciej się pozbyć blizn czy nie ma co?
 

roffi1994

Member
Hej, jest już 23 dni od zabiegu możecie ocenić sytuację? Jak wszystko wygląda? Przyznam, że nie podoba mi się trochę ten wygląd i boję się, że to się nie zmieni. Oponka jest niestety, nasuwam napletek na główkę i tak noszę całe dnie i oponka się zmniejsza ale nie ginie całkowicie natomiast "wybija" jak tylko przestanę nosić opatrunek (który pomaga mi trzymać napletek ciągle nasunięty) Dzisiaj zacząłem stosować Altacet który może mi w jakimś stopniu opuchliznę zmniejszy (z lewego boku) bo chyba na oponkę to nie działa (zdjęcia w spoczynku można zobaczyć w poście wyżej, dużej różnicy nie ma) Dwa dni temu zacząłem stosować maść na blizny Cepan ale użyłem jej tylko raz bo nie wiem czy to zbieg okoliczności czy wina maści zrobilo mi się coś dziwnego na penisie (zaznaczone strzałkami) Imgur: The most awesome images on the Internet Nie boli to mocno, to taki bardziej podobny ból jaki jest przy opuchliźnie i też nie zawsze boli, czasami jak mocniej dotknę albo dzisiaj czułem lekko jak chodziłem (i głównie przy schylaniu się) z napletkiem nasuniętym na główkę. Jakieś rady?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry