• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu Dr Tondel

Tibode

New member
Witam dzięki forum znalazłem dr Tondla i się w końcu zdecydowałem na zabieg i mam pytanie jak to wyglada po 48h czyli pierwszej zmianie bandaża zgodnie z zaleceniami doktora, trochę mnie niepokoi to krwawienie i wygląd od spodu od strony wędzidełka jednak krwawienie po chwili ustało. Zabieg miał być H/T nie wiem czy to wyglada na H/T tym bardziej ze między ranę a żołądź nawet bandaż się dostał i skóra z rana nachodzi delikatnie na żołądź szczególnie z jednej strony


 

Tibode

New member
Dzięki za odpowiedz bo to uspokaja, dzisiaj przy zmianie bandażu znowu krwawienie małe krwawienie od strony wędzidełka ale za to trochę normalniejsze kolory się pojawiły w tym miejscu, i trochę bardziej rana opuchnięta ale przynajmniej cały bandaż nie był we krwi wiec spoko.

Zastanawiam się czy to krwawienie w miejscu wedzidelka nie wynika z tego ze nosze go do góry w ciasnych bokserkach z podpaską i w tym miejscu się w sumie opiera na bandażu
 

Tibode

New member
Panowie pewnie panikuje ale takie żółte coś to sie strupy robią na żołędziu nie? Bo w sumie ani krwi ani nic żółtego za bardzo nie było na bandażu. Jutro dopiero prysznic zgodnie z zaleceniami. I jeszcze mam pytanie czy macie jakieś patenty na bandaż który się plącze w szew?

https://imagehost.pl/image/MmeN5
 

Tibode

New member
Tak wyglada po 10 dniach w sumie już nic na pierwszy rzut oka nic się nie zmienia jedyne co mnie zastanawia to czemu zawsze po zdjęciu bandaża skóra się zawija i nachodzi delikatnie na żołądź tak jak na zdjęciu, po chwili bez bandażu albo naciągnięciu delikatnie jest normalnie i tak zostaje normalne to?


 

nope

Well-known member
A rosnie ci mocno pendrak w w wzwodzie? Jesli tak to taka ilosc skory jest odpowiednia zeby nie braklo w wzwodzie.
 

Tibode

New member
Myśle ze jest w takiej normie jeśli chodzi o rozmiar w wzwodzie chociaż w sumie nigdy nie mierzyłem. Ale myśle ze bedzie ok. Tak jak mailie napisał wynik to chyba z opuchlizny jeszcze gdyz z prawej strony już jest ok teraz z lewej/środek tak mam tylko po tym gdy coś tam spuchło delikatnie i szew puścił(musiałem go sam wyciągając bo nie wypadł ale się rozwiązał ale rana się nie rozeszła)

Zobaczymy jak będzie w wzwodzie w przyszłym tygodniu bo narazie wszystkie przechodziłem w bandażu i myśle ze ten 3ci tydzień żeby zobaczyć w wzwodzie bez będzie odpowiedni
 

nope

Well-known member
Mam na mysli nie ze wielkosc jako tako tylko sa 2 typy ludzi. Jedni maja wielkie sisiory w spoczynku i rosna pozniej ewentualnie z centa dwa i tyle a drudzy maja malutkie w spoczynku a rosnie bardzo dużo. U tych 1 efekt w spoczynku jest inny niz u tych z 2 grupy bo mniej sie pacjent kurczy.
 

Tibode

New member
Zdaje sobie z tego sprawę chociaż szczerze to nawet nie jestem pewien do której kategorii się łapie a twardych danych nie mam, ale myśle ze taka średnia. A problem ten mimo wszystko myślę wynika z opuchlizny. A jak będzie to czekam do czwartku i postawie małego do pionu bez bandaży to zobaczę
 

dandoo

Active member
dobrze piszecie ja akurat jestem ten 2, tak to po prostu jest ale technika a nie siła robi z ciebie zawodnika ;) dlatego we wzwodzie jest ładnie po obrzezaniu a w spoczynku średnio na jeża ale bez tragedii
 

nope

Well-known member
Zdaje sobie z tego sprawę chociaż szczerze to nawet nie jestem pewien do której kategorii się łapie a twardych danych nie mam, ale myśle ze taka średnia. A problem ten mimo wszystko myślę wynika z opuchlizny. A jak będzie to czekam do czwartku i postawie małego do pionu bez bandaży to zobaczę
To nie chodzi o twoja dlugosc penisa. Mozesz byc kategoria 1 i miec malego tak samo jak mozesz miec kategorie 2 i miec ogromnego. Tak ci to zaprezentuje ze np ten z kategorii drugiej w spoczynku moze miec penisa zaledwie kilka cm a w wzwodzie moze miec 17 bo jego rosnie kilkukrotnie w wzwodzie wtedy. Chodzi tylko o anatomie. Cytuję:
"W angielskiej terminologii medycznej określa się to terminem "shower" (u tych pacjentów penis w stanie erekcji powiększa się tylko nieznacznie) oraz "grower" (u nich prącie poważnie "rośnie" w czasie wzwodu).". Czyli mozesz miec zalozmy 8cm w spoczynku a ci w wzwodzie urosnie do 10cm a mozesz miec w spocxynku 5cm a ci urosnie do 16. Rozmiar tu nie ma zadnego zmaczenia tylko typ czlowieka czy jest tym growerem czy showerem. Jezeli jestes growerem i masz malego pacjenta w spoczynku to ciezej zrobic ciecie bardzo tight i moze ci wchodzic na zoladz a na w wzwodize bedzie napiete jak baranie jaja. W kazdym razie ogolnie robote masz legancka zrobiona i ja tam bym sie niczym nie przejmował
 

Podobne tematy

Do góry