• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

nope

Well-known member
Mi lekarz pozwolil na cwiczenia dopiero po 4-5 tygodniach. Jak wszystko zagojone to nic nie nawilżaj. Czekaj teraz z tydzien i zacznij smarowac jakims zelem na blizny.
 

trewiz21

New member
Hej jestem już 23dni po zabiegu z racji tego , że do urologa mam daleko zadzwoniłem telefoniczne i spytałem jakie są dalsze zalecenia po rozpuszczeniu szwów.
Urolog powiedział , że jak wszystko jest ok to już nic nie muszę robić.
Tutaj z tego co widzę każdy używał maść na blizny możecie mi coś polecić?
 

bluewizard

New member
Byłem dziś na kontroli i lekarz powiedział, że opatrunku już dawno nie muszę nosić a jestem 2 tygodnie po i jeszcze kawałem pierścienia mam (od spodu)
 

Michu87

Member
Byłem dziś na kontroli i lekarz powiedział, że opatrunku już dawno nie muszę nosić a jestem 2 tygodnie po i jeszcze kawałem pierścienia mam (od spodu)
Ja miałem 12 lutego zabieg. Jedna zszyfka sie odkleja. Najbardziej dokuczaja mi zszyfki pod wedzidelkiem. Miales moze podczas nocnych wzwodów uczucie rozpierania w wacku? U mnie pompuje się jak nigdy.
 

Michu87

Member
Miałem ze trzy razy tak. Jednej nocy to nawet dwa razy musiałem wstać i połazić trochę :x
Pierwsze akcje nocne , porażka... nie dość że bol to jakby prądy. Najgozej bylo w miejscach kłucia igły. Teraz tylko stojak i lekki bol bo mam go w bandau i rozpiera ale ujdzie. Ciekaw jestem kiedy ten skutek uboczny sie zakonczy... tydzien miną strasznie powoli. Wracam do pracy wiec może zleci szybciej. Najgorsze jest to ze razem z żoną mamy ochotę straszną. Celibat jak tralala :)
 

Podobne tematy

Do góry