• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym - opinie i pytanie

adamek22

Member
O 20:00 byłem na zabiegu obrzezania całkowitego. Technika high & thigh. Tydzień temu na konsultacji urolog stwierdził, że nie mam stulejki, ale jednak miałem problem z odprowadzaniem, bo nie schodził łatwo w wzwodzie. Zdecydowałem się na obrzezanie całkowite, tak by się już niczym nie martwić. Dzisiaj już na zabiegu dostałem znieczulenie dookoła trzonu, było czuć kilka ukłuć i były lżejsze niż straszyli, 20% mniejsze niż u dentysty. Po chwili czuć jakby w członku rozpływał się taki żel/woda i całkiem spoko uczucie, po 10 minutach już nic nie było czuć, chociaż... Czułem z lewej strony, że coś rwie i boli, jakby ktoś wbił igłę z nitką i ciągnął do góry, takie rwanie. Co chwile mówiłem lekarzowi, że czuje to, ale sam powiedziałem, że pewnie znieczulenie z tej strony nie zadziałało w stu procentach. On powiedział, że możliwe, ale już musiałem tak z tym zostać, przetrwałem. Zrobił do końca, co jakiś czas coś ukłuło, ogólnie nie czułem, żeby coś tam robił. Zapytałem co teraz robi, czy dotyka, sprawdza coś? A on mówi, że już większość zrobił, ja w szoku. Uczucie jakbyście nie mieli wacka. Założył mi opatrunek, a właściwie owinął wacka dookoła bandażem, ale dalej czułem te dziwne uczucie rwania z lewej strony, tak okazjonalnie, od czasu do czasu. Wziąłem ketonal i troszeczkę już się przyzwyczaiłem po tych 3 godzinach. Cieszę się, że już to za mną i teraz pozostaje czekać.

Tylko mam pytanie, które mnie martwi.
Lekarz stwierdził, że do jutra już powinno to przejść, a z racji tego, że troche panikuje z bólem i odczuciami to chciałem zapytać, czy na pewno to zniknie?
Mam też zabandażowane tak, że troche mnie uciska i ogólnie miałem od zawsze nadwrażliwość żołędzia - nie powinienem tym się martwić?
 

adamek22

Member
Ten "ból" juz przeszedł i jedyne co mi dolega, to nadwrażliwość żołędzia. Jak mam ubrane majtki i ściągam to ból niesamowity, bo odkryta żołądź odkleja się od materiału, przez co przechodzi taki prąd. Boję się, że to nie zniknie i że zostane z tym na długo.. I przy pierwszym sikaniu to czułem szczypanie i pieczenie, nieprzyjemne. Będzie wszystko okej?
 
jakos sobie nie moge wyobrazic jak to jest gdy sie nie ma skory do pociagania na penisie hehe a pewnie za miesiac sam bede w takiej formie
 

adamek22

Member
nadwrażliwość to normalna sprawa, trzeba to przeboleć i z czasem przejdzie

jak sobie z nią poradziłeś i po jakim czasie było okej? ogolnie dziś (czyli na drugi dzien) zrezygnowałem z majtek, bo jak ściągałem to okropne uczucie oderwania, latam teraz bez. to dobrze?
 

maca_maz

New member
18 maja miałem obrzezanie częściowe, ale tak czytam po internecie i się zastanawiam czy nie mam czasem obrzezania zwykłego tylko ze stylem H&L z racji że żołądź wystaje mi w 3/4 a linia szwów jest poniżej żołędzia mogę się mylić ale jakoś takie moje obeznanie,

Ale wracając do twojego tematy to ja od drugiego dnia wsadzałem sobie w gacie gaze na czubek wacka i było lepiej niż w samych majtkach jak się przykleiło to tylko spryskać osceniseptem lub solą fizjologiczną po 2 dniach już bez tej gazy, trzeba tylko pamiętać żeby po każdym sikaniu odkazić i poczekać aż wyschnie wacek wtedy się nie będzie kleić
 

maca_maz

New member
Myślę że jak będziesz chodzić bez majtek to nie przejdzie bo żołądź trzeba zahartować a jak będziesz dawać mu swobodę to się nie zahartuje takie moje zdanie
 

Goczi

New member
Mi lekarz kazał łazić w penisem skierowanym do góry do momentu aż opuchlizna z trzonu nie zejdzie... I tak kolegę w opatrunku już tydzień noszę. Ale nadwrażliwość przez toi spada bo czubek odkryty cały czas ma kontakt z materiałem majtek.
 

Podobne tematy

Do góry