• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po drugim zabiegu

Tomasz1

New member
Witam
dziś jestem po drugim zabiegu stulejki gdyż przy pierwszym lekarz nie poinformował mnie że trzeba coś z tym robić i raczej nie ćwiczyłem go i wyszły dwa zrosty co utworzyło jeszcze większą stulejkę niż miałem wczoraj miałem w ramach reklamacji zrobiony drugi zabieg pod narkozą bardzo przyjemnie to wszystko przeszło fakt wyglądam koszmarnie lecz nie boli mnie prawie nic tylko zastanawia mnie że aż tak to spuchło i dziwnie wygląda to od strony wędzidełka ale najważniejsze że wszystko działa jak należy schodzi jak marzenie :p jak bym dostał nowy sprzęt :)

http://i.imgur.com/QWli7yO.jpg
http://i.imgur.com/p1Kr9Hv.jpg
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Opuchlizna bedzie schodzic dlugo. Ja mam nadal przebarwienia pod skora mimo ze minelo juz ponad pol roku od zabiegu. Tez mialem taki kolor i opuchlizne. Ciekwe czy i kiedy to zejdzie do konca.
 

Tomasz1

New member
Ale u ciebie też to wyglądało tak koszmarnie ?? i co normalnie uprawiasz sex z takim czymś że masz przebarwienia wiesz pół roku to raczej długo ja po 1 zabiegu w 4 tygodniu nie było widać że miałem jakikolwiek zabieg:)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No jasne ze normalnie uprawiam sex. Przebarwienia sa pod skora i nie przeszkadzaja w niczym. Fajnie jakby zniknely calkiem ale jakos nie panikuje z ich powodu. Moga schodzic nawet do poltora roku takze zobaczymy. Opuchlizna zeszla jakos miedzy 3 a 4 tyg. Tez u mnie wygladalo koszmarnie :D
 

Tomasz1

New member
a teżmiałeś taką techniką to zrobione jak u mnie ??
I czy naciagałeś na siłe skórę bo mi lekarz powiedział że tylko przy sikaniu naciagać lekko
 

Tomasz1

New member
witam ponownie
obecnie leci mi 5 doba po zabiegu i nawet jest spoko czasem gorzej czasem lepiej, generalnie piecze , szczypie , ciśnie czasem zaboli ale jest ok tylko mnie od dolnej części wieszadełka w dół to nie pokoi foty niżej

- Album on Imgur
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No troche dziwnie to wyglada od spodu. Jakby bardzo krotkie wedzidelko. Chyba ze to przez opuchlizne taki efekt. Wyglada na w ogóle nie ruszane przez lekarza.
 

oS1984

New member
witam. zabieg robiony u mnie w 2009 roku. też płakałem nad opuchlizną , oponkami itd. w tej chwili kutasek wygląda wypas także wszystkich, którzy się jeszcze wahają pozdrawiam i bez paniki dajcie temu czas a efekty będą zadziwiające uwierzcie mi. Ludzie piszą o oponkach....też miałem i się z tym pogodziłem ale po tylu latach od zabiegu wszystko się ładnie zagoiło i jest cacy....POZDRAWIAM stulejkowiczów......aha u mnie zabieg to obrzezanie całkowite.....i pamiętajcie teksty typu eee nie będziesz miał przyjemności po obrzezaniu itp. to ściema!!!!! Mam wspaniale życie ze swoją partnerką ( również seksualne ).
 

Tomasz1

New member
Witam
przed zabiegiem zapytałem lekarza czy będzie coś robione z wędzidełkiem on mówi że nie potrzeba wszystko jest ok tylko mnie te krwiaki interesuja bo są dziwne :/
 

Tomasz1

New member
dziś byłem na kontroli jestem 7 dni od zabiegu lekarz mówi że wszystko się goi :) fakt że powoli ale goi że teraz to już tylko lepiej :) będzie
 

Tomasz1

New member
Witam
jutro mija 2 tyg od zabiegu czuje bardzo dobrze nic już nie boli,piecze czy swędzi ( sporadycznie ) krew już się nie sączy tylko ropa ale to chyba normalny objaw bo pamiętam przy pierwszym zabiegu, nie pokoi mnie ta opuchlizna lub zgrubienie z lewej strony jest dość twarde i jak naciskam to boli jak by było coś nie tak jest to podobne w dotyku jak po pierwszym zabiegu się zrobiły te zrosty pod skórą ale wszystko schodzi jak należy jedynie odczuwam taki nie pełny dyskomfort jak dostaje zwodu gdyż to mnie trochę uciska po 1 tyg lekarz to widział i mówił że się goi że to opuchlizna i kazał smarować lioton 1000 teraz jestem trochę zaniepokojony tym że to może nie być opuchlizna jednak fotki niżej

- Album on Imgur
 

Podobne tematy

Do góry