• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po częściowym obrzezaniu

Witam, 2 dni temu ( środa ) miałem zabieg usunięcia stulejki ( częściowo ). Mam ściągać skore i smarować szwy ale gdy ściągam to tak bardzo boli ze nie mogę tego robić. Mam jeszcze taki problem bo gdy byłem w szpitalu jeden raz pielęgniarka smarowała sama gdy byłem na łóżku i ściągnęła tak mocno ze aż prawie jej dałem w głowę xD. Po tym zdarzeniu ( nie wiem na 100% czy to przez to ) na czubku penisa ( na żołędziu ) mam szwy ( chyba to są szwy nie wiem ) i wystają mi. Gdy chodzę ociera się wszystko o te szwy i tak bardzo boli ze się wytrzymać nie da. Zaliczam zdjęcie jak to wyglada. Czy to tak ma być? To ma tam się znajdować ? Lekarz jeszcze zalecił ćwiczenie żeby się stulejki nie nawróciła ( ściąganie 2 razy dziennie skórkę z penisa ). Proszę o pomoc

Link do zdjęcia https://imgur.com/a/YnpgGrC?s=sms
 
Ostatnia edycja:

Karo

New member
Jest ok. Zeby szybciej zeszla opuchlizna mozesz robic zimne oklady. Octenisept masz? Na poczatku jest to bardzo wazne. Nie wiem czy mozesz juz to moczyc ale jezeli tak to polez se ze 30 min w wannie w letniej wodzie. Bedzie latwiej zsunac skore.. Musisz to przebolec.. Zobaczysz sam przy wzwodach hehe.. A szwy moga wystawac to nieszkodzi. Rob opatrunki na przyjaciela to nic nie bedzie cie ocieralo.
 

Karo

New member
Bardzo wazna jest systematycznosc smarowania. Nie mozesz sobie odpuscic bo moze ci sie stan zapalny poglebic. Z tabletkami mysle ze nie ma problemu :) Ja meczylem sie ze wzwodami tak okolo 2 tygodni... Coz trzeba to przetrwac.

Ps. Tutaj na forum jest instrukcja robienia opatrunku uciskowego. Nie bedzie ci tego az tak rwalo.. Moze sobie sprobuj :)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry