• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po 3 tygodniach naderwane wędzidełko

Rumpel

New member
Witajcie

Jakiś czas temu miałem zabieg związany z krótkim wędzidełkiem. Po 3 tygodniach od zabiegu (tyle powinno się odczekać min. wg. lekarza) doszło do lekkiego naderwania tego co pozostało z wędzidełka podczas seksu. Sytuacja na ten dzien wygląda tak, że po 1,5 miesiąca odczuwam lekki ból podczas ściągania napletka, a podczas wzwodu nie mogę go do końca odciągnąć, bo jest opór i wydaje mi się, że zaraz mi się to wszystko zerwie.

Powiedzcie mi czy powinienem jakoś ćwiczyc naciąganie napletka np. podczas kąpieli po tym zabiegu, czy w takim przypadku czekają mnie gorsze rzeczy?

Pytam się najpierw was, bo zanim dostane się ponownie do urologa na NFZ, to trochę minie ;)

Dzięki za pomoc!
 

Rumpel

New member
No chyba na to wychodzi :( Jak się wkurze, to od razu obrzezanie zrobię i będzie spokój, bo takie latanie co chwile na zabiegi mnie za bardzo stresuje
 

Rumpel

New member
Byłem u urologa niedawno, popatrzył przez 10 sek. i wypisał maść Triderm, twierdząc, że wszystko będzie dobrze. Poniżej wrzucam fotki - jest to stan na prawie 2 miesiące po zabiegu wydłużenia wędzidełka...

Podczas pełnego zwodu (ptak jak skała) napletek mogę ściągnąć do połowy i odczuwam b. nieprzyjemne szczypanie-pieczenie. Czy jesli maść nie pomoże jedynym wyjściem będzie obrzezanie ? Może poprawka tym razem laserem by coś dała?

Normalnie:
Imgur
Imgur

Wzwód:
Imgur
Imgur
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Podczas pełnego zwodu (ptak jak skała) napletek mogę ściągnąć do połowy i odczuwam b. nieprzyjemne szczypanie-pieczenie.

Do polowy czego? Wg zdjec to do polowy calego fiuta jak mniemam. Skoro tak to ile ty bys jeszcze chcial ten napletek ciagnac? Do jaj? :D
 

Rumpel

New member
na głowe ;) Akurat wrzuciłem fotki ze wzwodu penisa, ale nie był "jak skała" - chciałem abyście rzucili okiem na tą bliznę co pozostała. Mam 2-3 tyg smarować tą maścią
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie wyglada wedzidelko ok. Wiadomo ze jak bedziesz skore cisgnal na chama to bedzie bolec. Tak samo jakbys przez caly czas probowal jezyk wyginac w gore tez zacznie bolec. Chyba ze usuniesz je calkowicie to moze uda ci się na glowe napleta naciagnac :D
 

Rumpel

New member
Tu nie chodzi o ściąganie na chama, wcześniej przed zabiegiem nie miałem tego problemu, mogłem zsunąć bardziej napletek, tyle tylko, że mi ściągało za bardzo w dół żołądź. Ogólnie to co pozostało po wędzidełku jest bardzo naprężone i cienkie podczas wzwodu co daje wrażenie,że zaraz się urwie no i boli.

Z chęcią bym całkowicie usunął wędzidełko (te resztki), ale czy jest to możliwe bez obrzezania ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wg mnie jest to mozliwe przynajmniej teoretycznie patrzac na zdjecia. Wedzidelko masz calkowicie odsloniete. Nie trzeba ciąć napletka by wyciac wedzidelko. No ale to musialby jakis lekarz zobaczyc i powiedziec czy tak mozna.
 

fancom

New member
Rumpel Jak najbardziej jest możliwe usunięcie wędzidełka bez obrzezania mój "ptak" jest tego przykładem.
 
Do góry