• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka wedzidełka

kamyk

New member
Nie mam pojecia 🤣 dlatego pytam😅

A jak stanie przed zabiegiem jednak? XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krisuuuuu666

New member
Bo mnie strachawka zaczyna ogarniac przed tym znieczuleniem :D że będzie bolało😅 i wogole :/
a robisz prywatnie czy na NFZ?

bo jeśli na NFZ w szpitalu no to mogą dać Ci znieczulenie w kręgosłup i głupiego Jasia (bynajmniej mi tak dali) ale to zależy też od szpitala q głównej mierze bo mój szwagier to samo miał to mu dali tylko miejscowe
 

kamyk

New member
I już po zabiegu :) znieczulenie fakt trochę boli ale do przeżycia dalej leżysz wychillowany nogi spięte pasami😅 i czekasz końca;D
 

kamyk

New member
@adrianwlodarczyk tak ale masz takie wrażenie jak by pakował te igłę z centymetr w pindola 😄 ale fakt później pełen chillout i nawet ci gacie założą na koniec 😅 ogólnie obstawiałem że będzie na drugi dzień lipa a Tu przez noc opuchlizna zeszła. Napleta można zsuwać wiadomo że zerowego bólu nie ma ale bez przeciwbólowych proszków się obyło. Normalnie umyłem pod wodą wytarłem wacikami nasmarowalem maścią. Przewiewne luźne bokserki nie te jajo ściski i normalnie można funkcjonować 😉 tzn na jakieś siłownie to bym się nie porywał jak ktoś oczywiście lubi ale można sobie na L4 wieść spokojne życie rekonwalescenta😊
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Plastyka napletka - czy warto Stulejka 2
Z Plastyka napletka Stulejka 6
B Czy konieczna jest plastyka napletka ? Stulejka 4
B Plastyka napletka Stulejka 0
J Plastyka napletka Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry