• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka wędzidełka - Kraków

Krakowianin

New member
Cześć,

Czy ktoś, jak sugeruje tytuł, jest w stanie polecić placówkę/lekarza do plastyki wędzidełka w Krakowie? O ile rozumiem, nie jest to skomplikowany zabieg, ale ponieważ chodzi o penisa, to wolę maksymalnie zwiększyć swoje szanse na brak komplikacji. Byłem u urologa na rozpoznaniu w zeszłym roku i polecił mi nawet kolegę, bodajże w Wieliczce, ale odkładałem to i dopiero niedawno powróciła mi motywacja do zajęcia się problemem.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za sugestie.
 

jojo80

New member
ja też zastanawiam się ciągle nad tym czy zabieg wydłużania wędzidełka przeprowadzić laserowo czy tradycyjnie.
Laserowo ludzie polecają na necie dr. Marka Woźniaka - Gabinety Vitars - Wieliczka.
Sam się chyba wybiorę do Pana Doktora.
Dodatkowo zastanawiam się, bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na forum o ile centymetrów lub milimetrów wydłużyć się może wędzidełko po takim zabiegu - obojętnie czy laserowo czy tradycyjnie

Pozdrawiam
 
Nie jestem lekarzem, ale z tego co czytam w necie, to urolodzy preferują tradycyjne podcinanie skalpelem od laserowego - nie do końca wiem z czego to wynika
 

Podobne tematy

Do góry