• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka +przedłużanie wedzidelka, wątpliwości po 8dniu

mav5

New member
Witam wszystkich,
Jestem już 8 dzień po zabiegu plastyki stulejki. Niby wszystko wygląda okej, jednak martwi mnie to że nie mogę ściągnąć napletka podczas pełnego wzwodu. Tak jakby blokuje się z lewej strony, mniej więcej w połowie zoledzi. Boli kiedy próbuję zrobić to na siłę i od razu wzwod zanika, więc nie mam czasu na kilkukrotne próby przy jednym wzwodzie. Czy po takim czasie to normalne? W spoczynku ściągam napletek bez problemu, czuje jedynie ocieranie szwów.
Piszę z telefonu więc nie wiem czy uda mi się zdjęcia wrzucić, jak nie to wrzucę po powrocie do domu.
 
Ostatnia edycja:

mav5

New member
Ze strony estetycznej też mi się wydaje że jest dobrze. Na drugim zdjęciu z ostatniego linka widać małą plamkę krwi, w tym miejscu czuję ucisk przy próbie ściągnięcia napletka podczas wzwodu. Moje wątpliwości dotyczą właśnie tego, czy nie powinno to chodzić swobodniej? Dzisiaj na tabletce przeciwbólowej i po polaniu wodą udało mi się sciągnąć napletek do rowka żołędnego, jednak przyszło to z lekkim trudem i trochę większym bólem. Mam nadzieję, że da się to wyćwiczyć.
 

Podobne tematy

Do góry