• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka

Dpd21

New member
Witajcie, mialem robiona plastyke napletka w sobote, czyli 5 dni temu, niepokoja mnie opuchlizny, ktore pojawiaja sie co pare godzin to z lewej, to z prawej strony kilka cm nizej niz bylo wycinanie, niepokoi mnie rowniez obrzęk , ktory jest widoczny na samym czubku , pewnie zobaczycie go na zdjeciach, dodam ze prawie nic sie nie zmienia w wygladzie penisa od chwili zabiegu poza właśnie wystepujacymi opuchliznami. Lekarz kazal mi jedynie 2x dziennie psikac octeniseptem i tyle, nawet opatrunku nowego nie musialem zakladac , ale dla swietego spokoju wole go zakładać, mialem rowniez sciagac napletek raz dziennie , i podczas tej czynności napletek schodzi z prawej strony a z lewej niestety nie zejdzie do konca przez ta opuchlizne. Myslicie ze jest potrzebna natychmiastowa konsultacja lekarza? Umowiony jestrm na 2 grudnia dopiero na wizyte. Dodam tez ze wystapilo u mnie lekkie krwawienie we wtorek wieczorek jak zaczynalem sie kapac, myslalem ze nie bedzie sie dslo go zatamowac ale samo ustalo na szczęście i nie wiadomo skad bylo.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/90401bd7a65012bf

http://www.fotosik.pl/zdjecie/a8f78c83c4ee9c8d
 
Ostatnia edycja:

Dpd21

New member

 

Colter

New member
Miałem zabieg 24 a wizyte mam dopiero na 1 grudnia, czyli sytuacja mega podobna.

Z tą różnicą, że nie mogę wcale odciągnąć napletka (przykrywa całą żołądź), dr zalecił tylko myć po oddawaniu moczu oraz ściągać codziennie.

Niestety, czuję zajebisty ból przy ściąganiu. Jak to wygląda u Ciebie? Czujesz duży ból przy ściąganiu? Masz jakieś rady, jak zrobić żeby ten ból uśmierzyć? Jakieś moczenie w czymś? Pzdr
 

Dpd21

New member
Bol odczuwam przy ściąganiu w okolicach szwow, ale wydaje mi sie to normalne bo jednak tamte miejsca sie rozciagaja, tego bolu nie potrafie zlikwidowac, chyba sie nie da w ogle , jedynie na znieczuleniu moze :)

U Ciebie tez jest taka opuchlizna?
 

Colter

New member
Po jakim czasie od zabiegu ściągnąłeś napletek pierwszy raz?

U mnie właśnie dość dziwnie biorąc pod uwagę, co tu przeczytałem bo
1) opuchlizny nie ma prawie wcale
2) nie czułem prawie wcale bólu po zejściu znieczulenia
3) nie miałem nocnych wzwodów, tzn miałem rano lekkie naprężenie, ale nie było bolesne

No i myślę czy się z nim siłować i go ściągać mimo bólu, czy przeczekać do poniedziałku (96h od zabiegu).

Po jakim czasie (godzin od zabiegu) ściągnąłeś napletek?
Czy naturalnie napletek zakrywa Ci żołądź?
 

Colter

New member
Ja czuje tak duży ból przy ściąganiu, że nie robię tego. No nic, w poniedziałek na kontrolę i zobaczymy. Powodzenia również Tobie Dpd21.
 

Podobne tematy

Do góry