• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka

Zibi84

New member
Witam.

W poniedziałek miałem zabieg plastyki napletka. Wizytę kontrolną u lekarza mam za tydzień. Pytanko ile czasu opuchlizna się utrzymuje bo w sieci pisze ze 4-5 dni. A u mnie opuchlizna nie schodzi w ogóle. Prześlę zdjęcie i czy tak to powinno wyglądać?

 
Ostatnia edycja:

admma412

Member
O kurde strasznie wygląda ta opuchlizna ciekawe od czego to zależne ja po obrzezaniu całkowitym nie miałem wcale, może tu zaraz ktoś wejdzie co miał też taką opuchliznę bo było już tutaj sporo takich osób i ci coś doradzą
 

Trolo

Well-known member
No czekaj. Zabieg w poniedziałek dziś środa. Więc dopiero dziś to jest 2 dzień. Opuchlizna jest, ale czy jakaś tragiczna to nie wiem. Ja bym moczył w naparze z rumianku i szałwii to powinno pomóc na opuchliznę i ogólnie na gojenie. A tak to raczej tak to powinno wyglądać.
 

Zibi84

New member
Przepraszam pomyliłem się zabieg był w piątek. Ale dzięki za rady
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trolo

Well-known member
Odpisuj w oknie wiadomości, nie klikaj przycisku " odpowiedz czytując" bo to nie jest potrzebne. Wiadomo, że mi odpowiadasz.
 

Zibi84

New member
Ok. Będę pamiętał na przyszłość.
Czyli nie ma się co martwić i czekać do wizyty kontrolnej? W sumie po zabiegu nikt rany po zabiegowe nie oglądał więc to w szpitalu było trochę dziwne ale stwierdziłem że w sumie to u nich rutyna więc tak chyba jest ok 🤪
 

Zibi84

New member
Witam ponownie!

Mija już ponad tydzień, u mnie wygląd się zbytnio nie zmienił.. Jestem ciekaw jak mały wygląda tak miesiąc lub po całkowity za gojeniu, zdjęć niestety nie mogę odnaleźć na forum gdyż posty są stare i straciły ważność.
Ktoś by był tak chętny kto to przechodził i odświeżył zdjęcia?
U mnie ten napletek dalej jest opuchnięty albo, oby nie, to skóra która tak już zostanie.. Podzielicie się proszę swoimi doświadczeniami z plastyka napletka?
Wizytę u lekarza mam w środę.

Pozdrawiam.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Plastyka napletka - czy warto Stulejka 2
B Czy konieczna jest plastyka napletka ? Stulejka 4
B Plastyka napletka Stulejka 0
J Plastyka napletka Stulejka 2
J Plastyka napletka Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry