• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka Napletka

zxcvbnm123

New member
Cześć wszystkim miałem przeprowadzaną plastyke napletka 10.06.2022 i jestem 4 dzień po zabiegu i czy wszystko narazie wygląda ok? Bo jak widać na zdjęciu mam opuchnita lewą stronę szycia.

 

Trolo

Well-known member
No opuchlizna jest owszem. Ale zdjęcie takie, że mało można powiedzieć. Zsuwasz napletek? Może to po prostu krwiak i musi się wchłonąć.
 

zxcvbnm123

New member
Tak ssuwam dopiero od wczoraj ponieważ miałem od operacji ssunięty i wczoraj na wizycie Lekarz mi go nasunął. Ogólnie narazie idzie ciężko ale powoli udaje mi się go ssuwac. Mam jeszcze pytanko odnośnie higieny bo Lekarz kazał mi go Octenisceptem psykać i nie mówił nic o przemywaniu niczym innym jednak czy mogę go obmywć wodą lub rumiankiem? Szwy są rozpuszczalne.
 

zxcvbnm123

New member
Witam ponownie, jestem już 10 dzień po zabiegu i mam kolejne pytanie. Ogólnie wszystko zaczyna wyglądać coraz lepiej prócz okolic tego obrzęku. Obrzęk mi już zszedł jednak zastanawia mnie jedno że w okolicach miejsca tego obrzęku a dokładnie miejscach gdzie są szwy powstał jakby strup który mi przykrył te szwy koło obrzęku. Czy mam coś z tym robić bo obawiam się że szwy pod tym strupem mogą nie wypaść?
 

Podobne tematy

Do góry